نظریه استراتژیست بازار رمزارز در مورد بیت کوین

Market Strategist Says Bitcoin's Best Days Are Ahead, Won't See Restrictive Fed Policy Anytime Soon

0

استراتژیست بازاررمزارز می گوید که بهترین روزهای بیت کوین در پیش است ، ما به زودی شاهد سیاست محدودکننده بانک فدرال نخواهیم بود

بنیانگذار شرکت مدیریت سرمایه گذاری مایکل لی استراتژی می گوید که “بهترین روزهای بیت کوین قطعاً درپیش است” ، انتظار میرود بازار رمزارز ” بیش از قبل به اوج جدیدی برسد” این استراتژیست می گوید که مدتها طول می کشد تا “ما شاهد هر نوع تعدیل یا هر نوع سیاست محدودکننده ای از سوی فدرال رزرو” یا سایر بانک های مرکزی در سراسر جهان باشیم.

وی انتظار دارد که بیت کوین در همه زمان ها به اوج های جدید میرسد

مایکل لی ، دیدگاه خود درباره بیت کوین را در مصاحبه با Fox Business Monday به اشتراک گذاشت.

مایکل لی استراتژی برنامه ریزی ثروت و مدیریت سرمایه گذاری را به عنوان مشاور سرمایه گذاری از طریق Compass Financial ارائه می دهد. لی معاون سابق رئیس جمهور در گروه Institutional Markets در مورگان استنلی است.

لی در مورد قیمت بیت کوین که در اوایل سال جاری به 60 هزار دلار رسید ، گفت که “این فقط یک اثر جانبی چاپ بی پایان پول است که در حال انجام است.” وی این نظریه را که افزایش قیمت BTC در روز دوشنبه ناشی از شایعه پذیرش آمازون برای بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه برای پرداخت است ،  را رد کرد. این غول تجارت الکترونیکی هفته گذشته یک آگهی شغلی منتشر کرد که به دنبال ارز دیجیتال و بلاکچین است.

لی گفت که “بهترین روزها برای ارزهای رمزپایه ، به ویژه بیت کوین در پیش است وی معتقد است که ارز رمزنگاری شده “به اندازه سایر ارزهای رمزپایه دیگر سود خواهد داشت.”

وی ادامه داد: “من فکر می کنم توضیح برخی از این حرکات دشوار است ، اما این کاملا یک کلاس دارایی است.” “بنابراین ، به محض اینکه کمی حرکت صعودی داشته باشید ، معاملات دنبال شده فقط ادامه می دهند و می آیند و می آیند. و بعد ناگهان در مدت زمان کمی بیش از یک هفته از 29000 دلار به تقریبا 40،000 دلار می می رسد. “

لی با اعلام اینکه مالک بیت کوین است ، اظهار کرد: “فکر می کنم مدت زمان طولانی است که ما شاهد هر نوع کاهش یا هر نوع سیاست محدودکننده ای از طرف بانک فدرال هستیم.” این استراتژیست با تأکید بر اینکه “نه تنها در بانک فدرال ، بلکه در بانک های مرکزی در سراسر جهان نیز چنین است”

به همین دلیل است که فکر می کنم بیت کوین به اوج جدیدی می رسد ، شاید ، شاید در چند ماه آینده نباشد. اما بهترین روزهای بیت کوین قطعاً درآینده خواهد بود.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .