نظر ایلان ماسک و مارک کوبان در مورد پرداخت با دوج کوین

Elon Musk and Mark Cuban See Dogecoin as the 'Strongest' Cryptocurrency for Payments

0

ایلان ماسک و مارک کوبا ، Dogecoin را “قوی ترین” ارز رمزارز شده برای پرداخت ها می دانند

ایلان ماسک ، مدیرعامل تسلا و مارک کوبان ، ستاره شارک تانک ، هنگام استفاده از آن به عنوان ابزار پرداخت ، دوج کوین را “قوی ترین” ارز رمزپایه شده می دانند. تیم NBA دالاس ماوریکس برای ترویج بیشتر استفاده از dogecoin ، “قیمت ویژه ای برای کسانی که با dogecoin پرداخت می کنند” ارائه می دهد.

ایلان ماسک با مارک کوبان موافقت کرد که دوج کوین “قوی ترین” کریپتو مبادله متوسط ​​است

ایلان ماسک ، مدیرعامل تسلا و اسپیسکس و مالک میلیاردر تیم NBA دالاس ماوریکس ، مارک کوبا ، اعتقاد خود را مبنی بر اینکه رمز ارز dogecoin قوی ترین ارز رمزپایه شده در پرداخت هزینه کالا و خدمات است ، تأیید کرده اند.

کوبان روز جمعه در مصاحبه ای با CNBC Make It از DOGE حمایت کرد. وی با اشاره به اینکه dogecoin “رسانه ای است که می تواند برای خرید کالا و خدمات استفاده شود”

ماسک که گاهی اوقات به Dogefather معروف است ، در پاسخ به اظهارات کوبان در مورد dogecoin ، توییت کرد: “من مدتی است این را می گویم.”

در ماه جولای ، ماسک حمایت خود را از dogecoin با تغییر تصویر پروفایل خود به منظور نشان دادن تصویری از سگ شیبا اینو که نماینده دوج است ، تأیید کرد. تکنوک تسلا اخیراً تأیید کرده است که او دوج کوین خود را دارد و نمی فروشد. پسر بچه اش ، X Æ A-12 ، همچنین صاحب مقداری DOGE است. علاوه بر این ، ماسک همچنین برای بهبود دوج تلاش می کند.

Mavericks کوبان پذیرش dogecoin را در ماه مارس آغاز کرد. از آن زمان ، ستاره Shark Tank فاش کرد که “فروش قابل توجهی” با DOGE انجام شده است. او حتی از الن دجنرس ، مجری برنامه های محبوب گفتگوی تلویزیونی خواست تا آن را در مغازه اش بپذیرد.

برای تشویق استفاده بیشتر از دوج کوین برای پرداخت ها ، کوبان پنجشنبه در توییتی نوشت که ماوریکس اعلامیه خاصی در مورد دوج کوین منتشر کرده است. او آن را “فروش تابستانی با قیمت ویژه برای کسانی که با dogecoin پرداخت می کنند” نامید.

برخی از مردم با کوبان و ماسک در مورد ارزش dogecoin مخالف هستند. با این حال ، استدلال نامحدود عرضه ، اشتیاق کوبان را برای دوج کاهش نداد.

کوین اولری ، همبازی کوبان در Shark Tank ، از جمله کسانی است که چندان علاقه ای به رمزارزمیم ندارند. او اخیراً گفته است که روی دوج کوین سرمایه گذاری نمی کند اولری اضافه کرد: “وقتی در مورد چیزی مانند dogecoin حدس می زنید ، هیچ فرقی با رفتن به لاس وگاس و قرار دادن پول خود در قرمز یا سیاه ندارد. این حدس و گمان محض است. ”

یک نظرسنجی اخیر توسط Finder نشان داد که گروهی از کارشناسان پیش بینی می کنند که قیمت dogecoin تا سال 2025 به 1.21 دلار و تا سال 2030 به 3.60 دلار برسد.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .