نظر جو روگان پادکستر معروف در مورد دنیای ارزهای دیجیتال

World’s biggest podcaster Joe Rogan has a ‘lot of hope’ for crypto

0

جو روگان، بزرگترین پادکستر جهان، امید زیادی به ارزهای دیجیتال دارد

این پادکستر بحث‌برانگیز گفت که رمزارز یا “کاملاً از بین می‌رود” یا به جامعه فرصتی می‌دهد تا “راهی بهتر برای زندگی کردن” بیابد.

جو روگان، کمدین و مفسر جنجالی، در مصاحبه اخیر خود در پادکست گفت که “امید زیادی” به ارزهای دیجیتال دارد.

در اپیزود 8 ژانویه 1760 پادکست خود، “تجربه جو روگان”، روگان با همکار پادکست، آدام کوری، درباره آینده ارزهای دیجیتال بحث کرد. علیرغم تلاش اسپاتیفای برای سانسور برخی از قسمت‌های توهین‌آمیز، پادکست Rogan تخمین زده می‌شود که ۱۱ میلیون شنونده در هر قسمت رسیده باشد.

روگان که پادکست او در سال 2021 در Spotify رتبه اول را به خود اختصاص داد، اظهار داشت:

“یا به طور کامل از بین می رود، یا ما از این به عنوان فرصتی برای اصلاح و یافتن راهی بهتر برای زندگی خود استفاده خواهیم کرد.”

کری میزبان پادکست راستگرای “بدون دستور کار” است که توسط رسانه های اصلی و جامعه پزشکی به دلیل ترویج تئوری های توطئه مورد انتقاد قرار گرفته است.

کری توضیح داد که «تعداد زیادی از جوانان وجود دارند که به تازگی از شرکت خارج می‌شوند و به سمت ایجاد سیستم‌های موازی و شبکه‌های موازی حرکت می‌کنند» و سپس اضافه کرد: «من در قطار بیت‌کوین هستم زیرا معتقدم پول من در آنجا امن‌تر است. ”

«سیستم پول خراب است. باعث تورم می شود، باعث بدبختی می شود، باعث جنگ می شود زیرا به نفت مرتبط است.»

چشم انداز روگان برای متاورس

روگان و کری همچنین در مورد احتمالات متاورس دیجیتال “کنترل شده در سیلیکون ولی” و نقش بالقوه NFT ها در این فضا بحث کردند.

روگان آینده‌ای را پیش بینی کرد که در آن شرکت‌ها توکن‌های دیجیتالی خود را ارائه می‌کنند که مشتریان باید از آنها برای خرید محصولات خود استفاده کنند.

روگان گفت: «اپل به راحتی می‌تواند این کار را انجام دهد، شما توکن می‌خرید، و از طریق آن توکن ‌ها محصولات می‌خرید… این تقریباً شبیه نسخه دیگری از سهام یا چیزی شبیه آن  است».

با این حال، کری متقاعد نشده و انتظار دارد که نهادها و دولت‌های قدرتمند در عوض ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) را مورد توجه قرار دهند.

«شما رمزارز خواهید داشت. شما یک کیف پول دیجیتال خواهید داشت. مستقیماً از فدرال رزرو به شما خواهد رسید. و بانکداری خرده فروشی کمی وجود خواهد داشت – که دیگر اتفاق نخواهد افتاد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .