نظر مدیرعامل BITMAIN در مورد سرکوب رمزارزها

Former Bitmain CEO Jihan Wu: Regulatory crackdown may be good for crypto

0

مدیر عامل سابق Bitmain Jihan Wu: سرکوب مقررات ممکن است برای رمزارز خوب باشد

وو همچنین سنگاپور ، جایی که شرکت فعلی او Matrixport در آن مستقر است ، به عنوان یک رقیب قوی برای خدمت به عنوان “قطب نوآوری های رمزارز” معرفی کرد.

جیانان وو ، میلیاردر رمزارز و بنیانگذار و مدیرعامل سابق Bitmain ، غول استخراج Bitcoin (BTC) ، معتقد است که موج کنونی مداخلات نظارتی در صنعت رمزارز ممکن است “نقطه شکوفایی در طولانی مدت باشد”.

وو در طی کنفرانس Asia Tech x سنگاپور که این هفته در حال صحبت با CNBC بود ، خاطرنشان کرد که این بخش تقریباً به “یک صنعت تریلیون دلاری در اوج” رسیده است ، با بیش از 10٪ از شهروندان ایالات متحده که با کلاس دارایی جدید درگیر هستند. در این شرایط ، او استدلال کرد که درگیر شدن بیشتر در تنظیم مقررات یک سود خالص برای رمزارز در طول زمان است:

“من فکر می کنم فشار نظارتی قوی تر از قبل است اما باعث می شود بسیاری از سرمایه گذران خرد از صنعت خارج شوند و اطمینان حاصل کنند که شهرت صنعت بسیار بهتر از آن است. بنابراین من فکر می کنم این نوع اقدامات سخت دراز مدت می تواند برای صنعت خوب باشد.

سرکوب اخیر رمزارز در چین که سابقه زیادی در تلاش برای محدود کردن و حتی سرکوب تجارت ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز دارد ، بسیار چشمگیر بوده است. با این حال ، سایر تحولات – از جمله اقدامات اخیر چندین حوزه قضایی علیه عملیات تبادل رمزگذاری برتر Binance – اشاره به رویکرد مداخله گرانه تری دارد که به تدریج در سراسر جهان شتاب می گیرد.

اوایل امروز ، کیتلین لانگ ، بنیانگذار و مدیرعامل بانک و اعتماد Avanti متمرکز بر رمزارز، در توییت خود نوشت که در ایالات متحده ، برخورد قانونی با رمزارز “آغاز شده است”. لانگ ادعا کرد که تنظیم کننده ها به جای هدف قرار دادن مستقیم دارایی هایی مانند بیت کوین و اتر (ETH) ، به احتمال زیاد به دنبال “واسطه ها” و “نقاط دسترسی” دلار آمریکا هستند.

وو ، با این حال ، پیشنهاد کرد که تعامل بیشتر بین تنظیم کنندگان ، دولت ها و شرکت ها در بخش رمزارز هم لازم است و هم احتمالاً در نتایج آن مثبت خواهد بود. وی سنگاپور را به عنوان نمونه مورد بررسی قرار داد و توصیف دولت آن را “معقول” ، بسیار کارآمد و “قابل دسترسی” در مورد معاملات با صنعت دانست.

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .