نظر وزیراقتصاد نروژ در مورد بیتکوین ..

Norway Finance Minister Sees Great Interest in Cryptocurrency — Says Bitcoin Could See 'Breakthroughs'

0

نظر  وزیراقتصاد نروژ  در مورد بیت کوین

وزیر اقتصاد نروژ پیشرفت بزرگی را برای  بیتکوین  پیش بینی کرده است .

وزیر دارایی نروژ معتقد است که بیت کوین می تواند  پیشرفت هایی را تجربه کند . وی خاطرنشان کرد که ” شکی نیست که علاقه زیادی به ارزهای دیجیتال در نروژ و در سطح بین المللی وجود دارد.”

طبق گزارش بلومبرگ ، وزیر دارایی نروژ ،)  ( Jan Tore Sanner

، هفته گذشته در مصاحبه ای گفت که  ” ارزهای دیجیتال بالاخره از نوساناتی که در حال حاضر با آن مواجه اند عبور خواهند کرد و یک دوره پیشرفت را تجربه می کنند “.

او گفت:

واضح است که ممکن است به مرور زمان تحولی رخ دهد که به موجب آن شما قادر خواهید بود مکانیسم های ثبات بیشتری را در ارزهای دیجیتال شاهد باشیم که می تواند منجر به پیشرفت و تحولات بیشتر در درازمدت شود.

وزیر اقتصاد افزود :  وی معتقد است تا زمانی که برای ارزهای دیجیتال قانون گذاری درستی صورت نگیرد ، این حوزه فراگیر نخواهد شد ، با اشاره به اینکه ارزهای دیجیتال  ( محبوب برای مجرمان ) هستند.

با این وجود ، سنر گفت مردم باید در تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در بیت کوین آزاد باشند اما تأکید کرد که ارز دیجیتال هنوز گزینه مناسبی به عنوان جایگزین پول نیست.

او گفت:

شکی نیست که علاقه زیادی به ارزهای دیجیتال در نروژ و در سطح بین المللی وجود دارد . اما تاکنون به عنوان وسیله پرداخت نامناسب بوده است .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .