نقش NFTs و DeFi در زندگی یک بانکدار

NFTs and DeFi overturn a banker's generational curse of poverty in 2 years

0

  NFTs  و  DeFi   در زندگی یک بانکدار برای رهایی از فقر

 

برندا جنتری ، یکی از متولیان وام مسکن سابق ایالات متحده آمریکا، می‌گوید: (( زمانی که شروع کردم، تقریباً چندین بار تسلیم شدم. فقط می‌خواهم به دیگران کمک کنم تا راه ساده‌تری برای ورود به کریپتو داشته باشند.))

برندا جنتری ، یک پذیره‌نویس سابق وام مسکن  USAA  از تگزاس ، معتقد است که اکوسیستم ارزهای دیجیتال فرصتی برای غلبه بر نفرین نسلی فقر  را ارائه می‌دهد.

جنتری، با نام مستعار  MsCryptoMom،  شغل ده ساله خود را بعنوان یک بانکدار ترک کرد تا یک حرفه تمام وقت در حوزه ارزهای دیجیتال را دنبال کند زیرا سرمایه گذاری های اولیه او از اوایل سال  2020  فرصت های بی سابقه ارائه شده توسط ارزهای دیجیتال را تایید کرد .

او در حال حاضر شرکت  Gentry Media Productions  را اداره می‌کند، شرکتی که به پروژه‌های مالی غیرمتمرکز  DeFi  و توکن‌های غیرقابل تعویض  NFT  مشاوره می‌دهد .

چیزی که ممکن است برای بسیاری تعجب آور باشد ، جنتری قبل از اینکه متعهد شود به عنوان مالک جدید  Bundlesbets ، یک پلتفرم  DeFi  اختصاص داده شده به شرط بندی ورزشی ، کار خود را از سر بگیرد ، برنامه دیگری نداشت، بلکه فقط از حمایت اخلاقی خانواده اش برخوردار بود .

او افزود :  ” شوهرم و دخترانم مرا تشویق کردند که تمام وقت رویاهایم را دنبال کنم و خوشحالم که این کار را انجام دادم.”

” من نمی خواهم کسی پشت سر بماند .” جنتری قصد دارد با کمک به جامعه در تسریع  شکستن نفرین نسل فقر در سراسر جهان کمک کند. امسال، او قصد دارد از کشور خود کنیا بازدید کند و سازمان غیرانتفاعی خود را به آموزش یک کودک « با دانش در مورد این کلاس دارایی جدید و فرصت‌هایی که فناوری بلاک چین می‌دهد » مجهز کند.

سلطان گوستاف الغزالی ، یک دانشجوی اندونزیایی ، بنا به گزارش ها ، با فروش نسخه های  NFT  سلفی های خود در بازار OpenSea NFT ، یک میلیون دلار به دست آورد.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، برخی از NFT های سلفی غزالی به قیمت  0.9 ETH  ، به ارزش تقریبی 3000  دلار فروخته شدند . مجموعه غزالی متعاقباً به حجم کل تجارت 317  ETH، معادل بیش از 1 میلیون دلار رسید.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .