نیفتی نیوز: بنیانگذار آزوکی ، کریپتوپانک با ضرر بزرگ فروخته شد…

Nifty News: Azuki founder under fire, CryptoPunk sells for a major loss...

0

نیفتی نیوز: بنیانگذار آزوکی ، کریپتوپانک با ضرر بزرگ فروخته شد…

بنیانگذار پروژه Azuki NFT متهم به رها کردن سه پروژه شده است و اینستاگرام با Dapper Labs برای ارائه پشتیبانی Flow NFT شریک شده است.

بنیانگذار پروژه ۷۲۳.۵ میلیون دلاری Azuki NFT که توسط Zagabond به صورت آنلاین عرضه می‌شود، دیروز پس از افشای اینکه قبلاً روی سه پروژه NFT متروکه کار کرده‌اند، طوفانی به راه انداخت. پس از مواجهه با واکنش شدید جامعه NFT، آنها از آن زمان به دلیل “کاستی” خود عذرخواهی کردند.

سه پروژه مورد بحث عبارتند از Tendies و CryptoPunks کپی‌های CryptoPhunks و Cryptozunks. Zagabond پیشنهاد کرد که هر سه به دلیل عدم حمایت جامعه و سایر عوامل مانند خروج اعضای تیم یا هزینه های بالای در اتریوم (ETH) شکست خورده اند.

پس از انتشار وبلاگ از طریق توییتر، بیشتر پاسخ‌ها در حمایت از صداقت Zagabond در مسیر آزمون و خطا بود که منجر به NFT‌های Azuki شد، اما سایر بخش‌های جامعه NFT چندان راضی نبودند.

کاربر zachxbt وقتی پست کرد، حرف‌های خود را زیر سوال نبرد: «پس آیا Web 3.0 = سه پروژه در کمتر از یک سال ناهموار است؟» قبل از اینکه بخواهیم برخی از سوء رفتارهای ادعایی مربوط به توسعه دهندگان Cryptozunks را که در تلاش برای بازاریابی پروژه وانمود به زن بودن، بازگو کنیم.

کاربران دیگری مانند dxv_eth ادعا کردند که Zagabond با ساختن یک بازار برای پروژه Cryptozunks و همچنین خرید Metaverse در تلاش برای تقویت اکوسیستم موافقت کرده است، اما قبل از اینکه در نهایت جامعه را شبح کند، نتوانست این کار را انجام دهد.

پس از انتقاد شدید توسط جامعه و برگزاری یک چت توییتر اسپیس، Zagabond اوایل امروز عذرخواهی کرد و خاطرنشان کرد:

من متوجه کاستی‌هایم در نحوه مدیریت پروژه‌های قبلی که شروع کردم، شدم. برای جوامعی که از آنها دور شدم، به دارندگان آزوکی، و برای کسانی که به من ایمان داشتند – واقعا متاسفم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .