هدیه های کریسمسی با بیت کوین

Block, formerly Square, will allow users to gift BTC for the holidays using Cash App

0

بلاک، که قبلا Square نام داشت ، به کاربران این امکان را می‌دهد تا با استفاده از Cash App، بیت کوین را برای تعطیلات هدیه دهند

Cash App گفت: «به آسانی ارسال پول نقد است و برای هدیه دادن آن نیازی به داشتن سهام یا بیت کوین ندارید.»

شرکت پرداخت دیجیتال Block که قبلا Square نام داشت، اعلام کرده است که کاربران Cash App می توانند در طول فصل تعطیلات به دوستان و خانواده خود ارز دیجیتال و سهام هدیه دهند.

طبق یک توییت روز سه‌شنبه، Cash App گفت که  40 میلیون کاربر فعال  در ماه  می‌توانند به همان روشی که پول نقد ارسال می‌کردند، حداقل 1 دلار بیت کوین (BTC) یا سهام به عنوان هدیه ارسال کنند. این شرکت پرداخت به سایرکاربران از جمله PayPal و Coinbase را نیزاجازه میدهد که  رمزارز را به عنوان پرداخت یا هدیه به اشخاص ثالث ارسال کنند.

با Cash App، اکنون می توانید حداقل 1 دلار  بیت کوین ارسال کنید. این کار به آسانی ارسال پول نقد است و برای هدیه دادن نیازی به سهام یا بیت کوین ندارید. بنابراین در این فصل تعطیلات، شمع های معطر یا حوله ساحلی جدید را فراموش کنید و به پسر عموی خود کمک کنید تا سرمایه گذاری کند. pic.twitter.com/HS0CqusiLS

کوین تلگراف در 7 دسامبر گزارش داد که یک مطالعه توسط شرکت وام دهنده BlockFi نشان داد که بسیاری از آمریکایی ها مایلند ارزهای دیجیتال از جمله BTC، Ether (ETH) و Dogecoin (DOGE) را به عنوان هدیه در این فصل تعطیلات بپذیرند. با این حال، همان نظرسنجی نشان داد که اکثر پاسخ دهندگان مهارت انتقال رمزارز را ندارند. بسیاری از منتقدان ارسال بیت کوین به افراد تازه کار را به عنوان بخشی از دلیل گم شدن تعداد زیادی سکه از سال 2009 نسبت می دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .