هشدار Bitfinex به کاربرانش

Bitfinex advises Ontario-based users to close accounts before March 1

0

Bitfinex به کاربران مستقر در انتاریو توصیه می کند که حساب های خود را قبل از اول مارس ببندند

کمیسیون اوراق بهادار انتاریو مسئول سرکوب صرافی‌های رمزارز فعال در منطقه از جمله بایننس، OKEx، Bybit، KuCoin و Polo Digital Assets بوده است.

در اطلاعیه روز جمعه، Bitfinex اعلام کرد که بلافاصله حساب‌های مشتریان مستقر در انتاریو را که هیچ موجودی روی پلتفرم ندارند، می‌بندد. علاوه بر این، برنامه‌ریزی شده است دسترسی افراد به موقعیت‌های باز در بازار تامین مالی همتا به همتای بورس یا موقعیت‌های حاشیه باز ندارند، محدود کند.

کاربرانی که دارای موجودی یا موقعیت های باز در Bitfinex هستند و یکی از تقریباً 15 میلیون ساکن انتاریو – که شامل تورنتو و شهر اتاوا پایتخت این کشور می شود – از اول مارس “دیگر به هیچ خدماتی دسترسی نخواهند داشت”.

اگرچه Bitfinex به کمیسیون اوراق بهادار انتاریو یا OSC اشاره ای نکرد، اما ناظر مالی منطقه مسئول سرکوب صرافی های رمزارز فعال در این منطقه از جمله OKEx، Bybit، KuCoin و Polo Digital Assets بوده است. در ماه دسامبر، OSC اخطاریه ای صادر کرد مبنی بر اینکه بایننس مجاز به ارائه معاملات مشتقات یا اوراق بهادار به اشخاص یا شرکت های مستقر در  این استان نیست، پس از اینکه صرافی ارز دیجیتال به کاربران خود اعلام کرد که می تواند به ارائه خدمات در منطقه ادامه دهد. طبق گزارش ها، بایننس گفته است که در مورد این موضوع یک ارتباط نادرست وجود دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .