همزمانی پایین ترین قیمت بیتکوین با دوج کوین 0.01 دلاری …

Bitcoin Hasn’t Bottomed Until Dogecoin ($DOGE) Hits $0.01,

0

پایین ترین قیمت  بیتکوین  همزمان با  دوج کوین   0.01 دلار میباشد

جان همپتون   ( John Hempton )، بنیانگذارصندوق سرمایه گذاری پوشش ریسک Bronte Capital  ، این فرضیه را در شبکه های اجتماعی مطرح کرده است که می گوید قیمت بیت کوین تنها پس از رسیدن دوج کوین به زیر  0.01  دلار به پایین خواهد آمد.

در یک توییت ، همپتون گفت :  بازار ارزهای دیجیتال تا زمانی که میم کوین‌ها سهم زیادی از ارزش بازار دارند ، شرایط به این شکل خواهد بود . قیمت ارزهای دیجیتال برتر از جمله بیت کوین همچنان پایین می آید تا زمانی که دوج بیشترین ارزش خود را از دست بدهد .

همپتون به دلیل شرط بندی هایش در برابر شركت هایی مانند Wirecard   و  Valieant Pharmaceuticals  مشهور است و از منتقدان جدی میم کوین‌ها است.

در ماه May     همپتون خرید سهام را با خرید دوج کوین مقایسه کرد و گفت که این مقایسه ” حتی نزدیک هم نیست “.

دوج کوین در سال 2013 به عنوان یک شوخی با الهام از الگوی رفتاری سگ شیبا اینو ایجاد شد .

اخیراً ، علاقه به دوج کوین به لطف سلبریتی ها  مانند ایلان ماسک ، جین سیمونز ،  مارک کوبان ، اسنوپ داگ که صریحاً آن را تأیید و با شوخی با آن در شبکه های اجتماعی به رشد جامعه آن کمک کردند ، افزایش یافته است .

قیمت دوج کوین در اوایل سال جاری به بالاترین رقم  0.74  دلار رسیده است ، اما همزمان با افت گسترده بازار ارز دیجیتال سقوط کرد .

با نگاهی به نمودار قیمت دوج کوین ، یک تحلیلگر ارز دیجیتال پیش بینی کرده است که قیمت دوج کوین به  0.05  دلار سقوط می کند و حتی ایلان ماسک مدیر عامل تسلا نیز قادر به حفظ آن نیست. پیش بینی او بر اساس الگوی نمودار سر و شانه ها است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .