همکاری ستاره بسکتبال با صرافی Crypto.com

NBA Star Lebron James Partners With Crypto.com for Web3 Education

0

همکاری ستاره بسکتبال با صرافی  Crypto.Com

 

لبرون جیمز ستاره بسکتبال  NBA  برای آموزش  Web3  با صرافی  Crypto.com  همکاری خواهد کرد .

بنیاد لبرون جیمز و Crypto.com همکاری خود را اعلام کردند.

این مشارکت شامل آموزش دانش‌آموزان و خانواده‌های کم‌توان در مورد بلاک چین، ارزهای دیجیتال و Web3 است.

بیش از 1600 دانش آموز و خانواده های آنها حمایت خواهند شد

لبرون جیمز، ستاره NBA، همکاری بین Crypto.com و بنیاد خانواده Lebron James را برای کمک به دانش‌آموزان در مورد ارزهای دیجیتال، بلاک چین و Web3 اعلام کرد. حداکثر 1600 دانش‌آموز در مدرسه Akron’s I Promise و دانش‌آموزانی که در برنامه‌های مرتبط این بنیاد شرکت می‌کنند، واجد شرایط هستند.

این مشارکت با فرصت های آموزشی همراه است و به خانواده های دانش آموزان نیز تعمیم خواهد یافت. این نتیجه رویکرد کل نگر بنیاد در تمرکز بر فرزندان، خواهران و برادران و والدین برای ایجاد خانواده های قوی تر است. آکرون، اوهایو شهری است که لبرون جیمز در آن بزرگ شده است.

لبرون جیمز به اشتراک گذاشت که دلیل این همکاری این بود که اطمینان حاصل شود که جوامعی مانند او به روز شده و با آخرین دانش فناوری درگیر هستند.

فناوری بلاک چین در حال متحول کردن اقتصاد، ورزش و سرگرمی، دنیای هنر و نحوه تعامل ما با یکدیگر است. من می‌خواهم اطمینان حاصل کنم که جوامعی مانند جامعه‌ای که از آن آمده‌ام عقب نمانند،

این مشارکت دانش آموزان و خانواده های مرتبط با برنامه را به ابزارها و منابع آموزشی در مورد Web3 دسترسی خواهند داد. بنیاد خانواده لبرون جیمز از طریق یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که جیمز در حال ایجاد مدلی برای حمایت از محرومان است.

از طریق این مشارکت، I PROMISE دانش آموزان و خانواده ها با پایه قوی Web3 حمایت خواهند شد. علاوه بر این، این برنامه همچنین در مورد نوآوری های پشت برنامه های غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین و نحوه تأثیر آنها بر صنایع آینده صحبت خواهد کرد.

از طریق این مشارکت، به دانش‌آموزان و خانواده‌ها قول می‌دهم که پایه‌ای قوی در Web3 و نوآوری‌های پشت برنامه‌های غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین به دست آورند که آینده بسیاری از بخش‌ها از امور مالی گرفته تا رسانه و هنر را تامین می‌کند.

این بنیاد شرایط قرارداد را فاش نکرده است، با این حال، این مشارکت برای چندین سال ادامه خواهد داشت. پیش از این، گودیر در مورد ماهیت رانندگی و پرواز به دانش آموزان آموزش می داد. به همین ترتیب، Little Tikes به دانش آموزان در مورد ماهیت اسباب بازی ها و نحوه طراحی آنها آموزش داد.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .