همکاری ویتالیک بوترین در توسعه استیکینگ دوج کوین

Dogecoin Foundation Joins Forces With Vitalik Buterin to Build Community Staking

0

همکاری  ویتالیک بوترین  در نقشه راه  و توسعه استیکینگ  Dogecoin

بنیاد  Dogecoin  درکنار پروژه‌های دیگر با  Vitalik Buterin اتریوم کار می‌کند تا یک سیستم اشتراک اجتماعی مبتنی بر  POS  ایجاد کند.

بنیاد  Dogecoin ، یک سازمان غیرانتفاعی میباشد که از رمزارز  Dogecoin (DOGE)  الهام گرفته شده است، که به نیروهای بنیانگذار اتریوم ، ( ویتالیک بوترین ) پیوسته است. ایده آن این است که یک سیستم “Staking  ” بر اساس مکانیسم اجماع اثبات سهام  POS   طراحی شود .

این چند ماه پس از آن صورت میگیرد که این بنیاد در کنفرانس بیت کوین  ESG  که در اوایل سال جاری برگزار شد ، اعلام کرد که Dogecoin  را از  Proof-of-Work  به  Proof-of-Stake  منتقل میکند.

طبق نقشه مسیر  Dogecoin   اشتراک در جامعه نسخه‌ای از POS است که به همه افراد ،  نه فقط نهنگ‌ها ، اجازه میدهد تا برای مشارکت خود در اکوسیستم  Dogecoin  جوایزی کسب کنند .

این بنیاد همچنین با پروژه‌های دیگری از جمله  Gigawallet ، یک پروژه کیف پول  POS ، و Libdogecoin ، یک کتابخانه جاوا اسکریپت برای این میم کوین مطرح نیز میباشد .

طبق به‌روزرسانی اخیر ، اشتراک‌گذاری افراد  هم اکنون  در مرحله آزمایشی خود با پشتیبانی انجام میشود که علاقمندی را نیز بوجود آورده است .

دوج کوین  در ابتدا به عنوان یک رمزارز   POW   مانند بیتکوین ساخته شد . با این حال ، اخیرا ، بحث های زیادی در مورد بهره وری انرژی در مورد پروژه های  POW  وجود داشته است . به یاد بیاورید که حتی تسلای ایلان ماسک نیز در اوایل سال جاری به دلیل نگرانی های زیست محیطی ، پرداخت های بیتکوین برای محصولات خود را نپذیرفت.

اما  Dogecoin  تنها پروژه ای نیست که قصد دارد سال آینده به POS  منتقل شود . انتقال اتریوم به  POS  مدت‌هاست که در این مسیر قرار گرفته است و نقش مهمی در ارتقای اتریوم  2.0  در سال  2022 خواهد داشت.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .