همکاری پلتفرم Coinmarketcap با تیم توسعه دهنده Shiba inu

Shiba Inu Devs Start Cooperating with CoinMarketCap

0

همکاری تیم شیبا اینو  با پلتفرم   Coinmarketcap

 

CoinMarketCap   همکاری با تیم  Shiba Inu  را برای رفع مشکلات اخیر مربوط به آدرس های”wormhole  ”  آغاز کرده است.

اکانت رسمی توییتر شیبا اینو  بروزرسانی‌ را در مورد رویداد اخیر CoinMarketCap  ارائه کرده است و ادعا میکند که وب‌سایت برتر رتبه‌بندی ارزهای دیجیتال قبلاً برای حل مشکلات اخیر مربوط به آدرس‌های wormhole   با توسعه‌دهندگان توکن تماسی داشته اند .

همانطور که توسط  U.Today  گزارش شده است،

جامعه  Shiba Inu   توجه خود را به سه قرارداد هوشمند جعلی روی سه « قاتل اتریوم » (  BSC ، Terra و Solana   ) جلب کرد که

در « صفحه اول ارزهای دیجیتال » نمایش داده میشوند.

این تیم توضیح داده است که هر آدرس غیر اتریوم در واقع نامعتبر است زیرا  SHIB   یک توکن  ERC-20  است. توکن‌هایی که به آدرس‌های زنجیره‌های دیگر ارسال می‌شوند برای همیشه گم خواهند شد .

بعد از آن  ، CoinMarketCap   به سرعت بیانیه‌ای صادر کرد و توضیح داد که این پل‌ها در واقع پل‌های ارتباطی برای تراکنش‌های زنجیره‌ای متقابل با نسخه‌های پیچیده شده توکن هستند . از این رو ، آدرس‌های مورد نظر مخرب نیستند و در واقع برای بهبود تجربه کاربر بکار میروند.

تیم شیبا اینو به اهمیت قابلیت همکاری پی برده است، اما ادعا می کند که  “محدودیت های اساسی”  برای سطح امنیت ارائه شده توسط چنین پل هایی وجود دارد.

با تکرار نگرانی‌های مطرح‌شده توسط افراد جامعه ، توسعه‌دهندگان همچنین از  CoinMarketCap  به دلیل تصمیم‌گیری در مورد توکن به صورت «متمرکز» انتقاد کردند و در عین حال از اتهاماتش مبنی بر فهرست کردن آدرس‌های قرارداد هوشمند جعلی عقب‌نشینی کردند.

قبل از آن ، جامعه این توکن نیز به دلیل نمایش نادرست عرضه ارز دیجیتال در گردش ، کوین مارکت کپ را هدف قرار داده بود.

CoinMarketCap  همچنان پربازدیدترین وب سایت مرتبط با ارزهای دیجیتال است. بر اساس داده های ارائه شده توسط  SimilarWeb ، ماه گذشته ، 294 میلیون بازدیدکننده داشته است.

این وب سایت در اوایل سال  2020  توسط صرافی ارز دیجیتال  Binance خریداری شد .

در اواخر دسامبر ، CoinMarketCap  اعلام کرد که Shiba Inu پربازدیدترین ارز دیجیتال سال 2021  بوده و از بیت کوین و Dogecoin  پیشی گرفته است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .