هندی ها علی رغم موضع دولت ، بیت کوین می خواهند

Indians Want Bitcoin Despite Government Stance

0

هندی ها علی رغم موضع دولت ، بیت کوین می خواهند

بیت کوین تمایل دارد ضعف دولت ها را در برابر فناوری نشان دهد. این در هیچ کجا از هند صحت ندارد.

نمی توانید بیت کوین را مخفی نگه دارید.

این امر در بسیاری از نقاط جهان ، از بلاروس تا نیجریه ، که رمزارز راه حل مخالفان و جایگزین سیستم های پولی غیرقابل اعتماد است ، درست است.

اما این امر به ویژه در هند صادق است ، بازاری که فعالیت های رمزارز زیادی (و انبوهی از پتانسیل) با وجود یک دهه سردرگمی ، ناسازگاری و تأخیر دولت دارد.

به تازگی ، شایعه شده بود که پارلمان هند در حال تصویب لایحه ای است که به طور کامل رمزارز را ممنوع می کند ، فقط برای اینکه این اقدام را به تعویق بیندازد و به تعطیلات سه ماهه برود.

در سال 2018 ، بانک رزرو هند تلاش کرد تا تجارت بانک ها در رمزارز را ممنوع کند. سپس سال گذشته ، دیوان عالی این ممنوعیت را لغو کرد و امید به رونق را افزایش داد.

هیچ کس – حتی به اصطلاح کارشناسان – نمی دانند اکنون چه اتفاقی خواهد افتاد. موضع رسمی دولت طی سالهای گذشته بسیار منفی بوده است. اما برخی از جناح ها بیشتر از جناح های دیگر حمایت می کنند ، و وزیر دارایی نیرالا سایتارامان اخیراً اتاق جنجالی را ترک کرده است. وی گفت: “ما به اقشار خاصی اجازه می دهیم تا بلاکچین ، بیت کوین یا ارز رمزپایه شده  را آزمایش کنند.”

حدس و گمان این است که دولت ممکن است سرانجام پرداخت رمزارز را ممنوع کند اما توانایی افراد در نگهداری رمزارزرا به عنوان سرمایه گذاری (به شرط پرداخت مالیات) حفظ کند. هند می خواهد قدرت خود را بر پول خود حفظ کند و قصد دارد در زمان مناسب روپیه دیجیتال صادر کند.

اما ، به یک دلیل اساسی ، موقعیت دقیق دولت ممکن است مهم نباشد. صنعت رمزارز هند ، در حال تدوین سیاست در مورد رمزارزهاست  است و این به این دلیل است که تقاضا در میان جمعیت های برجسته هند بسیار زیاد به نظر می رسد.

همانطور که CoinDesk’s Anna Baydakova دیروز گزارش داد ، صرافی هایی مانند Coinbase و Binance هر دو جای پای خود را در بازار دارند و هندی های دارای فن آوری و ارتباطات بین المللی نمی خواهند رونق بیت کوین را از دست دهند.

کاشف رازا ، مدافع رمزارز هند و تأثیرگذار YouTube ، به Baydakova گفت: “هند یکی از جوانترین کشورها در جهان است و این جوانان 28 تا 29 ساله افرادی هستند که می خواهند بخشی از انقلاب باشند.” (28 تا 29 سال سن متوسط ​​هند است).

هندی های جوان تر ، بیت کوین را جایگزینی برای طلا می دانند که به طور سنتی جذابیت خاصی دارد. طلا سرمایه انتخابی برای نسل قدیمی خواهد بود. نسل جوان این مزیت را می داند … خرید بیت کوین ، زیرا طلا پایدارتر شد و بیت کوین بسیار سریع حرکت می کند. ”

بیت کوین تمایل دارد ضعف دولت ها را در برابر فناوری نشان دهد. این چیزی است که آنها می توانند آن را منحرف کرده و استفاده از آن را دشوار کنند. اما قدرت فرهنگ مانع تحقق این امر میشود. این یک جنبش است که قابل توقف نیست.

و در حقیقت ، به نظر می رسد تمام رفت و برگشت مقامات هندی درباره این ممنوعیت باعث تخریب چهره BTC شده است.

شتی گفت: “این ممنوعیت باعث ایجاد مکالمه زیادی در بین مردم در مورد ارز رمزپایه می شود.”

در حالی که دولت ها دچار نوسان هستند ، کاربران جوانتر اینترنت فقط می خواهند آینده را ادامه دهند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .