هک شدن حساب توییتر نخست وزیر هند

Indian prime minister Modi's hacked Twitter account attempts BTC scam

0

هک شدن حساب توییتر نخست وزیر هند

 

بلافاصله پس از هک شدن حساب توییتر  Modi  با بیش از 73.4 میلیون دنبال کننده ، هکرها اطلاعات گمراه کننده ایی را در مورد پذیرش جریان اصلی  بیتکوین  و هدایای  500  بیتکوینی  به اشتراک گذاشتند .

حساب کاربری رسمی توییتر نخست وزیر هند ، ( نارندرا مودی )، اوایل امروز در معرض خطر واقع شد و سپس برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات گمراه کننده در مورد پذیرش جریان اصلی بیتکوین  و توزیع مجدد  500 بیتکوین بین شهروندان هندی مورد استفاده قرار گرفت.

در 10  دسامبر ( مودی )  در نشست مجازی به میزبانی

” جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ،”  گفت :

((  فناوری هایی مانند ارزهای دیجیتال باید برای تقویت دموکراسی و نه تضعیف آن استفاده شوند ، دموکراسی‌ها با همکاری یکدیگر می‌توانند به خواسته‌های شهروندان بها دهند. ))

در حالی که جلسه زمستانی  Lok Sabha  ، جلسه پارلمانی که برای بحث در مورد قانونی بودن ارزهای دیجیتال در منطقه برگزار شد و مدتها منتظر آن بودیم  موضع دولتها را در مورد ارزهای دیجیتال به نتیجه نرساند .

هکرهایی با منشأ نامعلوم توانستند با بیش از 73.4 میلیون حساب نخست وزیر را کنترل کنند . و پست آنها همچنین حاوی پیوندی بود که از سرمایه گذاران بی احتیاط میخواست ثبت نام کنند و سهم خود را از بیت کوین مطالبه کنند . به هرحال ، این دومین باری بود که حساب توییتر  مودی  هک شد و برای کلاهبرداری های رمزارزها مورد استفاده قرار گرفت.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .