وحشت در جامعه رمزارزها

Skyrocket to a New All-Time High After the Crash to $30,000

0

وحشت در جامعه رمزارزها

جامعه وحشت زده رمزارزها ، توییت های  بیتکوین  را به رکورد تازه ایی رساندند .

گرچه قیمت بیت کوین از نقطه اوج آن تاکنون  40 درصد افت کرده است ، اما محبوبیت این دارایی در واقع روز به روز در حال افزایش است.

بر اساس تازه ترین داده های درون زنجیره ای موجود ، تعداد توییت های مربوط به این  رمزارز  پیشرو در بحبوحه آخرین سقوط بازار به رکوردی جدید رسیده است .

مسلماً غول رسانه های اجتماعی ( جک دورسی ) در توییتر  ، بهترین گزینه برای طرفداران ، سرمایه گذاران و علاقمندان به حوزه ارزهای رمزارز شده و بهترین بستر برای تعامل آنها با یکدیگر است  و بی جهت نیست که در همین راستا یک اصطلاح غیر رسمی با عنوان     “ Crypto Twitter ”  به وجود آمده است.

داده های ارائه شده توسط منبع نظارت بر دارایی های دیجیتال   TIE   نشان می دهد که چنین تعاملاتی درباره بزرگترین ارز رمزپایه شده موجود به لحاظ ارزش بازار ، در سال 2021 نسبت به چند سال گذشته به طور قابل توجهی بیشتر بوده است. خوب طبیعتاً افزایش این تعاملات همزمان با افزایش قیمت بیت کوین قابل پیش بینی بود .

نکته جالب توجه اینجاست که پست های توییتری با مضمون          BTC     یا  Bitcoin روز   20 می   سر به فلک کشید و به بالاترین سطح خود یعنی بیش از   232،000  توییت رسید . این افزایش ناگهانی را می توان یک بار دیگر به تحولات قیمت نسبت داد.

این اتفاق درست یک روز پس از سقوط بیت کوین از بالای  40000 دلار به حدود 30000  دلار رخ داده است . افزایش چنین نوساناتی معمولاً مردم را مجاب می کند تا با اظهارنظرهای گوناگون مشخص کنند که آیا دیدگاهی نزولی اتخاذ می کنند یا با ارائه دیدگاهی صعودی ، هنگام ریزش قیمت برای خرید اقدام می کنند .

داده های شرکت تحلیل داده سنتیمنت ( Santiment ) هم افزایش گسترده در تعاملات رسانه های اجتماعی درباره بیت کوین و بقیه بازار را تأیید می کند .

با این حال ، این تعاملات جنبه منفی بیشتری دارند و به استدلال این پلتفرم تحلیلی ، “ معامله گران ارزهای رمزپایه شده بطور کامل وحشت کرده اند ”.

علاوه بر این ،  این شرکت در مورد نرخ وجوه قرارداد در صرافی محبوب Bitmex   می گوید این معیار برای اولین بار از زمان سقوط بازار پس از پنجشنبه سیاه در اواسط مارس  2020  ( اسفند  98 ) در محدوده منفی (0.25-) قرار گرفته است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .