ورود دانشگاه تحقیقاتی برزیل به دنیای متاورس

Brazilian university USP will conduct academic research in the metaverse

0

دانشگاه برزیل USP تحقیقات آکادمیک در متاورس انجام خواهد داد

این دانشگاه می‌خواهد پرسش‌های پژوهشی مهمی را در مورد روان‌شناسی، رفتار انسانی و واقعیت افزوده در درون متاورس بررسی کند.

همانطور که توسط دانشگاه سائوپائولو (USP) گزارش شده است، تحقیقات فراجهت محور توسط گروه های تحقیقاتی علاقه مند به مدل سازی سه بعدی، روانشناسی و رفتار انسانی و اثربخشی دستگاه های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده انجام خواهد شد. این حوزه‌های تحقیقاتی در چارچوب متاورس ارزیابی می‌شوند تا بفهمند دنیای مجازی جدید چگونه بر تعاملات کاربر تأثیر می‌گذارد.

پروفسور USP Marcos A. Simplicio Jr تاکید کرد که این اولین بار است که USP یک توکن غیرقابل تعویض (NFT) را از طریق مشارکت دریافت می کند. توکن مورد بحث قطعه زمین کمیاب در متاورس ایالات متحده مریخ (USM) است که با همکاری سایر دانشگاه ها ساخته می شود.

این مشارکت در ابتدا شامل یک همکاری با محققان می شود که ناشی از یک توافق نامه موجود به نام ابتکار تحقیقات بلاک چین دانشگاه (UBRI) است که توسط ریپل حمایت می شود.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، فرصت های مربوط به متاورس در نشست سالانه مجمع جهانی اقتصاد که روز پنجشنبه به پایان رسید مورد بحث قرار گرفت. به طور خاص، پانل با عنوان “امکانات متاورس” به بررسی چگونگی استفاده از فن آوری های متاورس برای افزایش یادگیری کودکان پرداخت. در این پنل فیلیپ روزدیل، یکی از بنیانگذاران High Fidelity حضور داشت. پاسکال کافمن، بنیانگذار بنیاد مایندفایر؛ پگی جانسون، مدیر عامل مجیک لیپ؛ هدی الخزیمی، استادیار پژوهشی در دانشگاه نیویورک، ابوظبی و ادوارد لوین، معاون گروه لگو.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .