ورود سرمایه بیشتر به صندوق های سرمایه گذاری رمزارز

Green shoots? Institutional crypto funds see first inflows in 5 weeks

0

شاخه های سبز؟ صندوق‌های ارز نهادی اولین جریان ورودی را در 5 هفته مشاهده کردند

طی هفته گذشته نزدیک به 14 میلیون دلار به صندوق های سازمانی بیت کوین بازگردانده شده است، اما محصولات مبتنی بر اتریوم همچنان شاهد خروجی های عمده هستند.

پس از پنج هفته خروج دائمی، سرمایه‌گذاری نهادی سرانجام به صندوق‌های رمزارز بازمی‌گردد که دارایی انتخابی بیت‌کوین است و ETH از بین می‌رود.

شرکت سرمایه‌گذاری رمزارز CoinShares در گزارش هفتگی جریان‌های صندوق دارایی دیجیتال خود که در 24 ژانویه منتشر شد، جریان‌هایی را برای برخی محصولات سازمانی مشاهده کرد.

این اولین بار در پنج هفته گذشته است که یک جریان مثبت خالص وجود دارد، زیرا 14.4 میلیون دلار دوباره وارد فضا شد و سرمایه گذاران این کاهش را خریداری کردند.

محققان گزارش دادند که این جریان‌های ورودی در طول دوره‌ای از ضعف قابل‌توجه قیمت رخ داده است، و افزودند که این نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران «این را به‌عنوان یک فرصت خرید» در سطوح قیمت فعلی می‌بینند.

سرمایه از صندوق بیت کوین خود CoinShares به جریان افتاد، با این حال، 21Shares و ProShares سودهای جزئی ثبت کردند. بیشتر ورودی ها برای بیت کوین بود که 13.8 میلیون دلار در هفته داشت. اتریوم با خروجی 15.6 میلیون دلاری بزرگترین بازنده در این دوره بود، اما محصولات چند دارایی تعادل را تشکیل دادند که منجر به یک جریان خالص ورودی شد.

CoinShares مشاهده کرد که جریان هفت هفته ای اخیر خروجی ETH اکنون بالغ بر 245 میلیون دلار است “که نشان می دهد بسیاری از نزولی های اخیر در بین سرمایه گذاران به جای بیت کوین بر روی اتریوم متمرکز شده است.”

تحلیلگر ویلی وو همچنین پیشنهاد کرد که نشانه های اولیه شروع بازگشت سرمایه های سازمانی است:

نشانه‌های اولیه مبنی بر بازگشت پول سازمانی. pic.twitter.com/4P7d3Fmq4I

با این حال، کل دارایی‌های تحت مدیریت برای وجوه موجود در گزارش 51 میلیارد دلار بود که پایین‌ترین سطح آن از اوایل آگوست 2021 است. AUM به دلیل کاهش ارزش دارایی‌های اساسی در چند ماه گذشته دچار رکود شده است. هیچ تغییری در بزرگترین صندوق جهان، Grayscale، که طبق آخرین به روز رسانی خود در 25 ژانویه 30.6 میلیارد دلار در AUM دارد، وجود نداشت، با این حال، صندوق با تخفیف حدود 30 درصدی معامله می شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .