ورود شیبا به عرصه NFT

Shiba Inu (SHIB)’s Upcoming NFT Drop

0

ورود شیبا  به عرصه   NFT

 

شیبا اینو با عرضه  ده هزار  « موجود دوست‌داشتنی »  وارد عرصه توکن‌های  NFT  شده است.

طرفداران   NFT   می‌توانند   10 هزار  توکن  NFT   که بیانگر موجودات دوست‌داشتنی  ( lovable creatures )  مختلف هستند و توسط شیبا اینو عرضه شده‌اند را خریداری کنند. فروش این توکن‌ها از اوایل هفته جاری شروع شد و کاربران برای خرید این توکن‌ها می‌توانند به بازار    Opensea   مراجعه نمایند.

شیبا اینو که به نام قاتل دوج کوین نیز معروف است در بحبوحه تابستان دیفای سال گذشته به وجود آمد ، اما تیم شیبا اینو با عرضه صرافی غیرمتمرکز خود ، گام مهمی برداشته است. تیم شیبا اینو اخیرا برنامه‌های خود برای عرضه کلکسیون   NFT   را اعلام کرده است.

شیبا اینو در صفحه مرتبط با فروش این توکن‌ها اکنون اعلام کرده است هم‌اکنون فروش این توکن‌ها به پایان رسیده است اما مجموعه‌های دیگری در راه است.

خرید اولیه هر مجموعه از توکن‌های   NFT   شیبا اینو ابتدا فقط در صرافی غیرمتمرکز شیباسواپ  ( ShibaSwap )   در دسترس خواهد بود که خرید و فروش در آن ( به جز هزینه گس ) رایگان است. پس از فروش اولیه این توکن‌ها در بازار اوپن سی قرار می‌گیرند. از آنجا که حجم توکن‌های جعلی و ساختگی بالا است این تیم در توییتی اعلام کرده است تنها لینک‌های رسمی برای دسترسی به این مجموعه‌ها در صفحه شیباسواپ و اوپن‌سی قرار دارد.

در   24  ساعت پس از عرضه ، کاربران می‌توانند فقط با توکن  LEASH    یکی از توکن‌های بومی اکوسیستم شیبا اینو   به خرید این موجودات بپردازند . پس از این مدت ، خرید با اتر نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

خریداران هم‌چنین می‌توانند با پرداخت   100  دلار توکن SHIB  اسم اثر هنری دیجیتال خود را تغییر دهند .  شیبوشی‌ها با اسامی معمولی نظیر   00001  عرضه می‌شوند.

پس از تغییر اسم  NFT   توسط کاربران و پرداخت  100  دلار توکن   SHIB، سرمایه‌ها به کیف پول مشخصی ارسال می‌شوند تا سوزانده شوند.

تیم توسعه‌دهنده وعده داده است که یک بازی شیبوشی عرضه خواهد شد که به دارندگان  NFT  ها امکان می‌دهد تا در گیم پلی استراتژیک این بازی از آنها استفاده کنند. بعضی از این توکن‌ها دارای المان‌های مرتبط با گیم پلی بازی هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .