ورود صرافی coinbase به هند

Coinbase Actively Building Crypto Hub in India

0

Coinbase به طور فعال در حال ساخت Crypto Hub در هند است و بدنبال استخدام صدها نفر

Coinbase در حال ساخت یک مرکز رمزارز در هند است. این شرکت می گوید که “برنامه های بلند پروازانه” برای مرکز رمزگذاری درجنوب آسیا دارد و به دنبال استخدام در بسیاری از پست ها از جمله صدها مهندس است.

Coinbase روز جمعه در وبلاگ خود که نویسنده آن Pankaj Gupta ، معاون فنی مهندسی وبسایت این شرکت در هند است وحدود دو ماه پیش به Coinbase پیوسته منتشر کرد  “برای ایجاد و راه اندازی یک مرکز فناوری جدید برای Coinbase در هند ،”

هیچ وقت زمان هیجان انگیزتراز امروز برای سازندگانی که در رمزارزفعالیت می کنند وجود نداشته است. این در سراسر جهان صادق است ، اما به طور خاص در هند که هر روز شاهد رونق استعدادهای بومی ایجاد و رشد پروژه های مهم رمزارز است روبروهستیم.

گوپتا تأكید كرد: “این روزها برای مرکز فناوری هندوستان روزهای ابتدایی است وی افزود که Coinbase “همچنین در حال جستجو در مورد کسب و کارهای نوپا است.”

صرافی رمزگذاری شده Nasdaq در حال حاضر سمت های ارشد را در زمینه مدیریت محصول ، تجربه کاربر ، طراحی و مدیریت برنامه” استخدام می کند. گوپتا خاطرنشان کرد که این شرکت همچنین “در حال ایجاد یک تیم پشتیبانی اصلی – در مناطقی مانند HR و استخدام – برای پشتیبانی کامل از مرکز هند است.

ما در آینده نزدیک برنامه های بلند پروازانه ای برای این مرکز داریم – ما می خواهیم صدها مهندس  درکلاس جهانی را در کوتاه مدت استخدام کنیم.

به عنوان یک شرکت با هدف هدایت محصول ، مهم است که استخدام های جدید ما در هند براساس محصولات و خدماتی که به آنها کمک می کنند تا به بازار ارائه دهند ،  باشد. ” “به همین دلیل است که ما در حال معرفی برنامه جدیدی به نام CIkka – Coinbase India Sikka “هستیم –  که به هر کارمند جدید در هند یک بار 1000 دلار رمزارزدر بدو شروع ، پیشنهاد میشود.”

Coinbase رسما گسترش فعالیت های خود در هند  را در ماه مارس اعلام کرد. این صرافی اخیراً از برنامه خود برای راه اندازی فروشگاه برنامه اپل نیز رونمایی کرده است.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .