ورود Zed Run به بازار NFT ها

Beer, gambling and crypto: Budweiser races into Zed Run's NFT games

0

آبجو، قمار و کریپتو: بادوایزر وارد بازی‌های NFT زد ران می‌شود

این دو یک پیست مسابقه با تم بودوایزر، پاس‌های Budweiser NFT، استخرهای جایزه مسابقه‌ای با قیمت 45000 دلار و سه لایه پوسته NFT Clydesdale که در Zed Run قابل استفاده هستند راه‌اندازی می‌کنند.

تولیدکننده محبوب آبجو Budweiser با Zed Run همکاری کرده است تا اسب‌های کشنده Clydesdale را در بازی مسابقه اسب‌سواری و شرط‌بندی مجازی مبتنی بر NFT خود به کار گیرد.

آخرین حرکت Budweiser به 120000 دلاری که برای فن آرت NFT و خرید نام دامنه Beer.eth از طریق سرویس نام اتریوم در آگوست 2021 خریداری کرد اضافه می کند.

زد ران توسط استودیوی Virtual Human مستقر در سیدنی در اوایل سال 2019 تأسیس شد و اسب‌های مسابقه‌ای NFT آن در ابتدا حدود 30 تا 80 دلار قیمت داشتند، اما از آن زمان تاکنون به دنبال دارایی‌هایی هستند که هزاران نفر در بازارهای ثانویه معامله می‌شوند. یک کاربر در آوریل 2021 یک اسب مسابقه را به قیمت 125000 دلار فروخت.

به عنوان بخشی از قرارداد با Zed Run، این دو یک مسیر مسابقه با تم Budweiser، گذرنامه Budweiser NFT، استخرهای جوایز برای مسابقات اسب‌سواری مجازی تحت حمایت باد با شروع از 45000 دلار و سه لایه پوسته NFT Clydesdale را راه‌اندازی می‌کنند که در Zed Run قابل استفاده هستند. .

Budweiser Clydesdales گروه معروفی از اسب‌ها هستند که برای تبلیغات و تبلیغات شرکت استفاده می‌شوند و سازندگان آبجو حامی اصلی رویدادهای اسب‌سواری در سراسر جهان هستند.

در مجموع 2500 دستگاه Budweiser Pass NFT وجود خواهد داشت که از تاریخ 10 ژوئن به مدت حداکثر 24 ساعت (برای کاربران 21 ساله و بالاتر) به فروش می رسد.

Zed Run میزبان دو مسابقه مسابقه‌ای Budweiser در ماه‌های جولای و سپتامبر خواهد بود که هر دو دارای جوایز 45000 دلاری هستند، در حالی که یک تورنمنت به ارزش 95000 دلار در ماه دسامبر برگزار می‌شود که شانس بردن یک سال آبجو Budweiser را نیز ارائه می‌دهد.

Hodler’s of the NFTs در ماه ژوئیه پخش خواهد شد NFTهای Cyldesdale Skins که می توانند برای ادویه کردن NFT های اسب مسابقه موجود در بازی استفاده شوند، در حالی که آنها همچنین لباس های پوشیدنی تی شرت Budweiser را دریافت خواهند کرد که می توانند توسط آواتارها در Decentraland Metaverse، جایی که Zed Run’s استفاده کنند، دریافت خواهند کرد. ستاد مجازی واقع شده است.

این دو در حال عرضه سه نسخه مختلف از پوسته‌های مسابقه اسب‌سواری NFT در مقادیر مختلف هستند: 1600 کلایدزدیل کلاسیک، 800 بطری کلایدسدیل و 100 کلایدسدیل طلا.

پس از اتمام تمام مسابقات مسابقه ای، این پروژه همچنین به افرادی که پاس Budweiser NFT خود را بسوزانند، جوایزی ارائه می دهد، اما هنوز جزئیات آن فاش نشده است.

اسپنسر گوردون، معاون ارتباطات مصرف‌کننده در تولیدکننده آبجو Budweiser، AB InBev، خاطرنشان کرد که این حرکت «نمونه‌ای از این است که چگونه ما دائماً در حال نوآوری و استفاده از فناوری‌های جدید مانند NFT هستیم تا تجربیات به یاد ماندنی برای طرفداران ایجاد کنیم و برند خود را تقویت کنیم. ”

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .