پایداری صنعت استخراج بیت کوین

Bitcoin mining becomes more sustainable: Mining Council's Q4 survey

0

استخراج بیت کوین پایدارتر می شود: نظرسنجی شورای استخراج Q4

مایکل سیلر موسس و مدیر عامل MicroStrategy گفت: «در این سه ماهه شاهد ادامه روند ارتقاء چشمگیر در بهره وری انرژی و پایداری استخراج بیت کوین بودیم.

بر اساس داده‌های جدید، درصد صنعت استخراج جهانی بیت‌کوین که با انرژی تجدیدپذیر کار می‌کند، در سه ماهه چهارم سال 2021 با 1 درصد افزایش به 58.5 درصد رسیده است.

شورای استخراج بیت کوین (BMC) یافته های نظرسنجی سه ماهه چهارم خود را در 18 ژانویه اعلام کرد.

این نظرسنجی بر روی سه معیار متمرکز بود: ترکیب قدرت پایدار، کارایی تکنولوژیکی و مصرف برق.

BMC که در می 2021 تأسیس شد، یک انجمن جهانی داوطلبانه  متشکل از شرکت‌های استخراج بیت کوین مانند Bit Digital، BitFury، Bitfarms و Atlas Mining و سایر سازمان‌های صنعتی میباشد.مایکل سیلر، موسس و مدیر عامل MicroStrategy و یکی از اعضای کلیدی BMC خاطرنشان کرد:

در این سه ماهه شاهد ادامه روند پیشرفت چشمگیر در بهره وری انرژی و پایداری استخراج بیت کوین به دلیل پیشرفت در فناوری نیمه هادی ها، گسترش سریع استخراج در آمریکای شمالی، خروج از چین و چرخش در سراسر جهان به سمت انرژی پایدار و تکنیک های استخراج مدرن بودیم.

این نظرسنجی داوطلبانه اطلاعات انرژی پایدار را از ماینرهایی که بیش از 46 درصد از شبکه جهانی بیت کوین را تشکیل می دهند جمع آوری کرد. بر اساس این نظرسنجی، اعضای شورای استخراج ، خود از برق با ترکیب انرژی پایدار 66.1 درصد بهره می برند.

طبق داده‌های گزارش‌شده برای تخمین ترکیب انرژی پایدار صنعت استخراج بیت‌کوین در طول سه ماهه چهارم تقریباً ۵۸.۵ درصد بود که یک درصد نسبت به رقم سه ماهه سوم افزایش داشته است. راندمان فناوری تخمینی صنعت نیز 9 درصد رشد کرد و به 19.3 پتاهش در هر مگاوات رسید.

یکی از بنیانگذاران Core Scientific و BMC Darin Feinstein خاطرنشان کرد که هش ریت اعضای شرکت کننده BMC در سه ماهه چهارم 77 درصد افزایش یافته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .