پذیرش ارز دیجیتال توسط بزرگترین فروشگاه پمپ بنزین در استرالیا

Aussie convenience store giant to accept crypto at 170 outlets

0

بزرگترین فروشگاه پمپ بنزین پرداخت با رمزارزها را می پذیرد

 

On the run ( OTR )   با  Crypto.com  کار خواهد کرد تا محصول Pay Merchant  خود را پیاده‌سازی کند ، و  ارائه‌دهنده سیستم‌های پرداخت سیدنی پایانه‌های جدیدی را راه‌اندازی می‌کند تا به مصرف‌کنندگان امکان پرداخت با رمزارز را بدهد.

فروشگاه های بزرگ پمپ بنزین  On The Run ( OTR )  به زودی پرداخت های رمزارزی را در  170 شعبه خود در سراسر استرالیای جنوبی و ویکتوریا می پذیرد . این حرکت به مشتریان این امکان را میدهد که برای بنزین ، خوراکی ها و حتی مترو  با بیش از 30 ارز دیجیتال پرداخت کنند.

شرکت مادر  OTR ، Peregrine Corporation ، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های خصوصی در استرالیای جنوبی ، همچنین در فروشگاه‌های Subway ، Oporto  و  Smokemart  خود رمزارز خواهد پذیرفت . هنگامی که این سیستم در ماه جولای نهایی شود ، به بزرگترین تجارت در کشور تبدیل خواهد شد که پرداخت های رمزارزی در فروشگاه را می پذیرد .

این شرکت با صرافی  Crypto.com  مستقر در سنگاپور کار میکند تا سرویس  Pay Merchant  خود را به عنوان لایه تسویه پرداخت خود پیاده سازی کند .  Datamesh ، ارائه‌دهنده سیستم‌های پرداخت مستقر در سیدنی ، پایانه‌های فروش را راه‌اندازی می‌کند که به خریداران اجازه می‌دهد از طریق برنامه  Crypto.com  با دارایی‌های ارزهای دیجیتال خود پرداخت کنند.

یاسر شاهین ، رئیس اجرایی  Peregrines ، اظهار داشت که پذیرش پرداخت‌های رمزارزی فرصتی برای جهش با رشد ارزهای دیجیتال است و افزود :

” رشد و جریان اصلی پذیرش ارزهای دیجیتال در استرالیا و سایر نقاط جهان خارق‌العاده بوده است و فرصتی روشن برای بهره‌گیری از شتاب این فضای رو به رشد به نفع مشتریانمان فراهم کرده است. ”

یک نظرسنجی توسط  Crypto.com  که در ماه فوریه منتشر شد نشان داد که تنها  4٪  از بازرگانان مورد بررسی در سطح جهان قبلاً ارزهای دیجیتال را به عنوان پرداخت می پذیرفتند ، اگرچه نزدیک به  60٪  از بازرگانان علاقه مند به پذیرش پرداخت در سال آینده بودند .

در مقایسه، حدود  40٪  از مشتریان سراسر جهان در حال حاضر با استفاده از رمزارز پرداخت می کنند ، و  60٪  دیگر گفتند که علاقه مند به پرداخت با ارز دیجیتال در  12  ماه آینده هستند.

از میان بخش‌های صنعتی که بیشتر مایل به پذیرش ارزهای دیجیتال هستند ، بازرگانان خرده‌فروشی و خواربارفروشی که با ارائه‌دهندگان کالاهای لوکس مرتبط هستند ، 80 درصد از هر دسته مشتاق پذیرش پرداخت‌های رمزارزی هستند.

با رواج بیشتر استفاده از ارزهای دیجیتال در استرالیا ، دولت استرالیا در حال بررسی نحوه تنظیم و رسیدگی به استفاده از آن است. در ماه مارس، سناتور اندرو براگ قانون خدمات دیجیتال   DSA  را اعلام کرد ، یک پیشنهاد قانونی با هدف اصلاح مجوز بازار ، نگهبانی و مالیات ، و بیان کرد که می‌خواهد استرالیا را به یک

« هاب رمزارز » تبدیل کند .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .