پذیرش دوج کوین توسط شرکت استارلینک

Elon Musk Hints at Starlink Accepting Dogecoin

0

به گفته ( ایلان ماسک ) ، استارلینک هم دوج کوین را خواهد پذیرفت

 

میلیاردر بزرگ ، ایلان ماسک ، اشاره کرده است که ارائه دهنده اینترنت ماهواره ای استارلینک میتواند شروع به پذیرش     Dogecoin، بزرگترین میم کوین دنیا کند .

این کارآفرین با شکلک صورت و چشمک به چنین درخواستی از جامعه پاسخ داده است .

هدف استارلینک ارائه اینترنت پرسرعت با پهنه باند خوب به مشتریان در دورافتاده ترین نقاط کره زمین است. این شرکت اکنون پس از انجام ده ها پرتاب، تقریباً  2000  ماهواره کاربردی دارد. هزینه این سرویس 99  دلار در ماه علاوه بر پرداخت 499 دلار برای کیت سخت افزاری است.

SpaceX   همچنین میتواند پرداخت  Dogecoin  را فعال کند. همانطور که  U.Today  گزارش داد، شرکت اکتشاف فضایی قبلاً DOGE  را برای مأموریت ماه به نام  DOGE-1  که قرار است در سه ماهه اول سال  2022  به فضا پرتاب شود، پذیرفته است.

همانطور که توسط   U.Today  گزارش شده است، تولیدکننده خودروهای الکترونیکی تسلا اجازه خرید برخی از کالاهای خود را با Dogecoin  داده و قیمت این ارز دیجیتال را به میزان قابل توجهی بالاتر برد . ماسک در ابتدا این طرح را در ماه دسامبر اعلام کرد .

در مارس گذشته ، تسلا پرداخت‌های بیتکوین را فعال کرد ، اما بعداً به دلیل نگرانی‌های زیست‌محیطی ، آن‌ها را متوقف کرد.

ماسک همچنین در اواخر ژانویه از مک‌دونالدز خواست تا Dogecoin  را بپذیرد، اما ظاهراً این کار نتیجه نداد و غول فست‌فود از این ابتکار خندید .

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .