پذیرش پرداخت ها با DOGE توسط ایلان ماسک

SpaceX to follow Tesla in accepting DOGE payments for merch: Elon Musk

0

SpaceX ایلان ماسک  به دنبال تسلا در پذیرش پرداخت های DOGE برای کالا

اگر همه چیز طبق برنامه ریزی ثروتمندترین مرد جهان پیش برود، ماسک ممکن است در نهایت اجازه پرداخت DOGE برای اشتراک Starlink را بدهد.

تنها چهار ماه پس از اینکه تسلا سازنده خودروهای برقی پذیرش Dogecoin (DOGE) را برای خرید کالا آغاز کرد، ایلان ماسک برنامه خود را برای تمدید گزینه پرداخت برای شرکت اکتشاف فضایی خود، SpaceX اعلام کرد.

ماسک، مدیرعامل اسپیس ایکس و تسلا، از سال 2019 حامی سرسخت اکوسیستم DOGE بوده است و از آن زمان به طور علنی علاقه خود را برای پذیرش پرداخت‌های میم کوین در شرکت‌های چند میلیارد دلاری خود نشان داده است.

از لحاظ تاریخی، توییت‌های طرفدار Dogecoin ماسک تأثیر فوری و مثبتی بر قیمت‌های بازار DOGE داشته است، زیرا سرمایه‌گذاران سعی می‌کنند از هیاهوی تبلیغاتی پول نقد کنند. با این حال، افشای اخیر در مورد برنامه SpaceX برای پذیرش پرداخت‌های DOGE برای کالا، تأثیر قابل‌توجهی بر قیمت در میان بازار نزولی کریپتو نداشت.

علاوه بر این، داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که DOGE بین 8 و 12 می بیش از 55 درصد از ارزش خود را از دست داده و در زمان نوشتن 0.08077 دلار معامله می‌شود.

در دسامبر 2021، پس از تایید ماسک که تسلا DOGE را برای کالا می پذیرد، DOGE 25 درصد افزایش یافت. در طول جدول زمانی مشابه، این کارآفرین اعتقاد خود را در مورد اینکه DOGE یک گزینه پرداخت روزانه بهتر در مقایسه با بیت کوین (BTC) است، آشکار کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .