پروتکل هاب یا پلی برای انتقال دلار دیجیتال بین رمزارزها

Hop Protocol launches USDC bridge between Ethereum, Polygon, and xDai

0

پروتکل Hop  USDC را بین Ethereum ، Polygon و xDai راه اندازی می کند

Hop Protocol ، تیمی که روی قابلیت همکاری در اکوسیستم لایه دو Ethereum کار می کند ، برای اولین بار Hop را راه اندازی کرده است.

در یک پست وبلاگ در تاریخ 12 ژوئیه ، اشاره شده است که این پل با عملکرد محدودی راه اندازی شده است و در حال حاضر از انتقال “ارز ” (USDC) بین شبکه اصلی Ethereum ، Polygon و xDai Chain پشتیبانی می کند.

هاپ قصد دارد تعداد و دارایی های مورد پشتیبانی خود را طی “چند هفته آینده” گسترش دهد ، از جمله دارایی های رمزارزمیتوان از Ether ، Matic و Wrapped Bitcoin ، stablecoinDai و Tether و شبکه های آینده لایه دو Optimism و Arbitrum  نام برد.

ما مفتخر به انتقال فوری $ USDC بینethereum ، @0xPolygon وxdaichain هستیم.

https://t.co/z8K0uAa2xg pic.twitter.com/PVtCuG5nDb

— HopProtocol (@HopProtocol) July 12, 2021

این hop توکن هایی را که کاربر می خواهد بین شبکه ها منتقل کند قفل می کند و “hTokens” خود را صادر می کند که می تواند سریع و ارزان بین لایه های دوتایی منتقل شود. hTokens در هنگام بازخرید از بین می رود.

hop همچنین برای تسهیل مبادلات بین hTokens و دارایی های اساسی آنها ، یک سازنده بازار خودکار StableSwap راه اندازی خواهد کرد ، وhop به ارائه دهندگان نقدینگی کاهش 0.04٪ از کل هزینه های کسب شده در معاملات را ارائه می دهد.

استقرار StableSwap در Polygon همچنین یک برنامه استخراج نقدینگی برای ارائه دهندگان نقدینگی USDC با بیش از 180،000 دلار MATIC برای توزیع ارائه می دهد.

در ماه مارس ، ویتالیک بوترین ، بنیانگذار Ethereum ، فاش کرد که در میان موفقیت لایه های دوتایی ، خرد کردن در پشت نقشه ادغام Zth تحت ادغام زنجیره قرار گرفته است ، پیش بینی می کند که جمع آوری Ethereum را با ضریب 100 مقیاس بندی کنند.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .