پروژه استخراج بیت کوین از انرژی های تجدید پذیر

Texas should use Bitcoin mining to capture wasted natural gas: Sen. Ted Cruz

0

سناتور تد کروز ، تگزاس برای استخراج بیت کوین باید از گاز طبیعی هدر رفته استفاده شود

سناتور کروز پیش بینی می کند که استخراج بیت کوین برای ضبط منابع تجدیدپذیر هدر رفته و شبکه برق تگزاس در مدت پنج سال مورد استفاده قرار گیرد.

تد کروز ، سناتور آمریکایی معتقد است که ایالات متحده باید از گاز طبیعی برای استخراج بیت کوین به جای شعله ور کردن آن استفاده کند.

سناتور کروز در سخنرانی خود در اجلاس 8 اکتبر بلاکچین تگزاس ، ادعا کرد که استخراج بیت کوین می تواند برای درآمدزایی از انرژی ایجاد شده از طریق استخراج نفت و گاز به جای سوزاندن آن مورد استفاده قرار گیرد و استدلال کرد که “فرصت عظیمی برای بیت کوین است به جای هدر دادن گاز ”

بر اساس رونویسی از گفتگوی نیک کارتر ، بنیانگذار Coin Metrics ، رسانه های اجتماعی منتشرشده ، کروز خاطرنشان کرد که نیمی از گاز طبیعی شعله ور در این کشور در حال حاضر در غرب تگزاس در حال سوختن است. وی افزود: “این هدر می رود زیرا هیچ وسیله انتقال برای دریافت گاز طبیعی در جایی که می توان از آن به طور معمول استفاده کرد ، وجود ندارد.”

“از این قدرت برای استخراج بیت کوین استفاده کنید. بخشی از زیبایی آن لحظه ای است که شما این کار را انجام می دهید ، این کار به محیط زیست کمک می کنید زیرا به جای هدر رفتن گاز طبیعی ، از آن استفاده بهتری خواهد شد . ”

وی افزود: “انتظار می رود در پنج سال آینده شاهد شرایطی متفاوت برای استخراج بیت کوین در تقویت و سخت شدن انعطاف پذیری شبکه باشیم.”

کروز با اشاره به اینکه بیت کوین می تواند برای جذب انرژی بلااستفاده در سراسر جهان مورد استفاده قرار گیرد ، استدلال کرد: “بسیاری از نقاط روی زمین هستند که خورشید بسیار می درخشد و باد زیاد می وزد اما هیچ خطوط برق وجود ندارد و از نظر اقتصادی نیز امکان استفاده از آن انرژی وجود دارد. ”

“زیبایی استخراج بیت کوین در این است که اگر بتوانید به اینترنت متصل شوید ، می توانید از این انرژی استفاده کرده و از منابع تجدیدپذیر به نحوی استفاده کنید که در غیر این صورت غیرممکن باشد.”

کروز تنها  کسی نیست که باور دارد  استخراج بیت کوین می تواند وسیله ای کارآمد برای جذب انرژی تجدیدپذیر باشد ، زیرا السالوادور اخیراً برنامه هایی را برای پروژه استخراج بیت کوین تحت حمایت دولت با انرژی های تجدیدپذیر اعلام کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .