پس از تودکس ، صرافی ( وبیتکوین – Vebitcoin ) نیز فعالیتهای خود را متوقف کرد ..

Second Turkish Bitcoin Exchange Abruptly Shuts Down, Locking Up Funds

0

پس از تودکس ،  صرافی (  وبیتکوین –   Vebitcoin  ) نیز فعالیتهای خود را متوقف کرد ..

(  وبیتکوین-   Vebitcoin ) ، دومین صرافی ارزهای دیجیتال در ترکیه  نیز با ادعای مشکلات مالی به صورت ناگهانی فعالیت های خود را متوقف کرد.

صرافی (  وبیتکوین )  با انتشار بیانیه ای در وبسایت خود با اظهار تاسف در خصوص وضعیت اقتصادی این صرافی گفت:

” به دلیل افزایش علاقه اخیر به ارزهای دیجیتال ، معاملات ما بسیار شدیدتر از حد انتظار بوده است. متاسفانه این وضعیت ، ما را از نظر اقتصادی در شرایط دشواری قرار داده بود “.

این صرافی مدعی شده است که برای احترام به حقوق مدعیان معاملات را متوقف کرده و افزود که به زودی اطلاعات بیشتری را در این خصوص منتشر خواهد کرد .

در ابتدا روز چهارشنبه  معاملات صرافی  Thodex    به دلیل سرمایه گذاری خارجی و سپس ادعاهایی مبنی بر حملات سایبری متوقف شد و بعد ، صرافی وبیتکوین   دومین صرافی در ترکیه بود که فعالیت های خود را متوقف کرد .

Vebitcoin   یکی از صرافی های کوچک کشور ترکیه به حساب می آید. روز گذشته حجم معاملات روزانه این صرافی ۶۰ میلیون دلار بود. در مقایسه، حجم معاملات روزانه  Thodex  در آخرین روز معاملات خود برابر با   ۵۸۵.۵ میلیون دلار بود . پاریبو  ( Paribu ) ، یکی از بزرگترین صرافی های این کشور، امروز رکورد حجم معاملاتی ۱ میلیارد دلار را ثبت کرد.

ارزهایی همچون بیت کوین، ریپل و استلار به ترتیب ۵۶٪ ، ۱۰٪ و ۶٪ از حجم معاملات روز گذشته این صرافی را به خود اختصاص دادند. اما با این وجود میزان وجوهات قفل شده در این صرافی همچنان مشخص نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .