پشتیبانی کردن از بیتکوین 40 هزار دلاری

BTC price now has support above $40K as data shows Bitcoin 'redistribution event'

0

پشتیبانی از  بیتکوین  40 هزار دلاری

 

دستان پشت پرده و قدرتمند اکنون تقریباً تمام عرضه را از کسانی که بیتکوین را در بالاترین سطح تاریخ ( نوامبر ) خریداری کرده اند و از آن زمان تسلیم شده اند ، خریداری کرده است.

بیت کوین با پیشروی هفته ” بسیار خوب به نظر می رسد ”  زیرا گاوها در برابر چالش ها برای چندین سطح مقاومت قابل توجه قرار می گیرند .

Filbfilb ، تحلیلگر مجموعه معاملاتی  Decentrader ، در بروزرسانی مشترکان تلگرام در تاریخ  2 مارس، به احساسات صعودی فزاینده پیرامون چشم‌انداز   BTC/USD  پیوست.

بیت کوین پس از غافلگیر کردن بازار با شکست در روز دوشنبه، برای به چالش کشیدن اوج های فوریه افزایش یافته است. در حالی که تاکنون نتوانسته‌اند آنها را شکست دهند ، اما سرمایه‌گذاران و معامله‌گران واکنش بسیار مثبتی به این خبر نشان داده‌اند و نظرسنجی احساسات نشان می‌دهند که تحولی سریع در بازار در حال وقوع است.

برای  Filbfilb ، پس از عبور  BTC/USD  از میانگین متحرک 50 روزه و یک سطح هفتگی ” عظیم ”  که هر دو اکنون می توانند به عنوان پشتیبانی عمل کنند ، پیش آگهی به همان اندازه خوب است.

او خلاصه کرد : ” بیت کوین در اواسط هفته بسیار خوب به نظر می رسد . HTF ها سطوح کلیدی دارند که در حال به چالش کشیدن هستند .”

در یک سناریوی بدتر ، نقطه مورد علاقه گاوها برای نگه داشتن 40770  دلار است، که به طور ایده‌آل حداقل پایان هفته را در بازه‌های زمانی 3 روزه تشکیل می‌دهد .

با این حال ، حتی با در نظر گرفتن آشفتگی‌هایی که در حال حاضر بازارهای جهانی را به بردگی می‌کشند ، نشانه‌هایی مبنی بر اینکه بدترین شرایط برای کریپتو به‌عنوان یک طبقه دارایی در حال سرازیر شدن است.

همانطور که توسط  Jurrien Timmer ، مدیر کلان جهانی در غول مدیریت دارایی ایالات متحده  Fidelity Investments  اشاره کرد ، به نظر میرسد که بیت کوین و سهام مرتبط با آن در شکل گیری « پایین دوگانه » قرار گرفته اند.

به این ترتیب، برای ادامه  BTC/USD ، بالاترین قیمت موجود در ماه فوریه که کمی کمتر از  46000  دلار است، باید به طور متقاعدکننده‌ای برای پشتیبانی تغییر یابد.

همانطور که توسط شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای  Glassnode در این هفته گزارش شد، با این حال، داده ها حاکی از آن است که تقریباً هر خریدار در بالاترین قیمت تاریخ نوامبر  69000  دلار اکنون تسلیم شده است و تمایل کلی برای خروج در نقاط قیمتی بین آن و نقطه فعلی را کاهش داده است.

در طول این دوره  2.5 ماهه تجمیع ، مقدار زیادی از عرضه توسط خریداران برتر به صرافی‌ها برای فروش منتقل شد. این عرضه سپس به تدریج توسط خریداران جذب شد  . این شرکت در آخرین خبرنامه هفتگی خود (   The Week Onchain )  توضیح داد که محدوده قیمتی بین  29   تا   40   هزار دلار است.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .