پنج ارز دیجیتالی که این هفته باید زیر نظر بگیرید ..

Top 5 cryptocurrencies to watch this week: BTC, VET, SOL, EOS, FTT

0

پنج ارز دیجیتالی که این هفته باید زیر نظر بگیرید ..

  (BTC/USDT )

روز ۱۷ آوریل ( 28  فروردین ) بیت‌کوین نتوانست از میانگین متحرک ۲۰ روزه در تراز  ۵۹۰۵۳  دلار بازگردد. این اتفاق نشان دهنده این واقعیت بود که هنگام کاهش قیمت، میزان خرید سرمایه گذاران به اندازه کافی نبوده است. دیروز، پس از ریزش قیمت به زیر میانگین متحرک  ۵۰ روزه ( ۵۶۲۶۴ دلار )، فشار فروش افزایش قابل توجهی پیدا کرد .

هر چند  بلندی روی کندل دیروز نشان می‌دهد که خریداران همچنان تلاش می‌کنند روند کاهشی قیمت را در تراز ( ۵۰۴۶۰ دلار ) متوقف کنند. در صورت تداوم بازگشت قیمت به سطوح قبلی، گاوها دوباره سعی می کنند این روند صعودی را از سر بگیرند ولی احتمالاً در سطوحی بین ( ۶۱۸۲۵ و ۶۴۸۴۹ دلار ) با مقاومت شدیدی روبرو می شوند. شکست موفقیت آمیز این منطقه مقاومتی نشان می‌دهد که سقوط فعلی قیمت تنها یک پولبک برای حذف سرمایه‌گذاران ضعیف تر بوده است .

  VET/USDT )

رالی صعودی  وی چین (VET) در روز ۱۶ آوریل (۲۷ فروردین) باعث شد شاخص مقاومت نسبی (RSI) به بالای سطح ۸۷ برسد که نشان دهنده هیجانی بودن این رالی در کوتاه مدت می باشد. با این حال، این آلتکوین تلاش کرد تا حرکت صعودی خود را در روز ۱۷ آوریل (۲۸ فروردین) نیز ادامه دهد ولی کندل دیروز نشان داد که تریدرها برای دریافت سود در سطوح بالاتر اقدام کرده‌اند.

 (SOL/USDT )  

از روز 12 آوریل (23 فروردین) یعنی زمانی که سولانا   (SOL توانست به بالاترین رقم تاریخ خود در ( 29.92 دلار ) برسد، و در یک فاز اصلاحی قرار گیرد. اگرچه قیمت این ارز دیروز به زیر میانگین متحرک  20 روزه (24.49  دلار) سقوط کرد، خرس ها نتوانستند از این مزیت به نحواحسن استفاده کنند. این آلتکوین به سرعت به سطحی بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه برگشت، که نشانگر تقاضای شدید در سطوح پایین قیمت می باشد.

 (EOS/USDT )  

پس از آنکه گاوها نتوانستند قیمت را به سمت سطوح بالاتر از مقاومت بالاسری در 8.69 دلار سوق دهند ،رمزارزایاس فشار فروش  قیمت را تا 5.86 دلار و درست بالاتر از سطح شکست 5.60 دلار کاهش داد .

 اگر گاوها بتوانند 5.60 دلار را به یک حمایت قوی تبدیل کنند، جفت ارز    EOS/USDT می تواند دوباره به سمت 8.69 دلار حرکت کند. شکست قیمت بالاتر از 8.69 دلار احتمالاً مرحله بعدی روند صعودی را آغاز می کند که ممکن است تا 11 دلار هم ادامه یابد. در مقابل، اگر قیمت از 8.69 دلار کاهش یابد، این جفت ارز می تواند برای چند روز در این بازه محدود باقی بماند.

 (FTT/USDT   )

 روز 14 آوریل (25 فروردین)

پس از اینکه توکن FTX Token (FTT) به تراز 59.57 دلار رسید، در یک فاز اصلاحی قرار گرفت. قیمت دیروز به زیر میانگین متحرک 20 روزه (48 دلار) سقوط کرد اما کندل این روز فشار خرید شدید در سطوح پایین را نشان می دهد.

اگر گاوها بتوانند قیمت را بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه نگه دارند، نشان می دهد که روند صعودی همچنان به قوت خود باقی است. پس از آن گاوها سعی می کنند روند صعودی را با هدایت قیمت به سمت سطوح بالاتر از مقاومت 59.57 دلاری از سر بگیرند ..

در صورت موفقیت آنها جفت ارز (   FTT/USDT  ) میتوانند با حرکت به سمت هدف بعدی خود در   71.89 دلار ، روند صعودی را دوباره آغاز میکنند . 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .