( پیتر برنت ) معتقد است که شاید ( جو-بایدن ) آسیب زیادی به بیتکوین وارد کند ..

Bitcoin May Suffer A Lot from Biden Presidency,

0

( پیتر برنت ) معتقد است که شاید  ( جو-بایدن ) آسیب زیادی به بیتکوین  وارد کند ..

دلیل آن چیست ؟

تریدر افسانه ایی و قدیمی ، ( پیتر برنت – (Peter Brandt ، از طریق توئیتر به جامعه گفت که رئیس جمهور آمریکا ، جو بایدن ، ممکن است عواقب منفی زیادی برای ارز رمزپایه مطرح ، یعنی بیت کوین داشته باشد.

برنت هشدار می دهد که ممکن است بایدن آسیب زیادی به بیت کوین وارد کند .

او لینکی از (  وال استریت ژورنال  ) در مورد پیشنهاد بایدن برای افزایش مالیات بر سود سرمایه تا 39 درصد منتشر کرد ، و همانطور که برنت اشاره کرده بود ، در برخی از ایالات این مبلغ حتی به 55 درصد نیز میرسد.

در حال حاضر ، مالیات بر سود سرمایه حداکثر 20 درصد میباشد ، در حالی که بالاترین نرخ برای دستمزد یا سود بیزینس ، 37 درصد است .

اگر پیشنهاد بایدن به تصویب برسد ، خانواده های پردرآمد ، پایان برنامه ریزی برای سرمایه گذاری های خود را خواهند دید و صاحبان مشاغل ، دارائی کمتری را به فرزندان خود انتقال خواهند داد.

اگر آقای بایدن و دموکرات ها موفق شوند ، تغییرات حاصل می تواند برنامه ریزی سرمایه گذاری برای خانواده های پردرآمد را متوقف کند و صاحبان مشاغل در انتقال دارایی به فرزندان خود به مشکل برخواهند خورد .

همانطور که قبلاً در 22 آوریل ( 2  اردیبهشت ) ، توسط  U.Today  گزارش شده بود ، خبر پیشنهاد مالیات بر سود سرمایه ( بایدن ) ، منجر به سقوط قیمت بیت کوین از 55000 دلار به حدود 48000 دلار شد.

ارزهای رمزپایه، مانند اتریوم ، ریپل و غیره ، از این الگو پیروی کردند .

برنت میگوید بیت کوین همچنان صعودی میباشد.

پیتر برنت همچنین در توئیتر نوشت که با وجود این خبر ، همچنان ( بیت کوین گاوی و آزادیخواه ) را خواهد دید و این توئیت بازار خرسی در بیت کوین را نشان نمی دهد.

بیت کوین همچنان یکی از بزرگترین دارایی های پیتر برنت باقی میماند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .