پیشنهاد شهردار نیویورک در مورد آموزش رمزارز از مدارس

Incoming NY mayor wants crypto taught in schools

0

 پیشنهاد شهردار جدید نیویورک مبنی بر  آموزش رمزارز در مدارس

اریک آدامز، شهردار جدید نیویورک معتقد است مدارس باید دانش‌آموزان را برای حرکت در دنیای ارزهای دیجیتال و دارایی‌های دیجیتال آماده کنند.

به نظر می رسد اریک آدامز، شهردار منتخب نیویورک، موضع خود را در حمایت از رمزارزها دو چندان می کند و تاکید می کند که مدارس باید مطالعات ارزهای دیجیتال را در برنامه های درسی خود بگنجانند.

آدامز طی مصاحبه ای در 7 نوامبر با شبکه سی ان ان، ارز دیجیتال را به عنوان “روشی جدید برای پرداخت کالاها و خدمات در سراسر جهان” توصیف کرد و از مدارس محلی خواست تا دانش آموزان را از طریق فناوری بلاک چین و دارایی های دیجیتال برای “شیوه جدید تفکر”  آماده کنند.

ما باید مدارس خود را برای آموزش فناوری و آموزش این شیوه جدید تفکر تجهیز کنیم.»

آدامز همچنین به  آگاهی کم از کریپتو در میان رای دهندگان جوان خود اشاره کرد. این دموکرات 61 ساله گفت: «وقتی در مورد بلاک چین و بیت کوین صحبت کردم، جوانان در خیابان ایستادند و از من پرسیدند: «این چیست؟»

او همچنین به برنامه‌هایی برای تشویق کسب‌وکارهای نیویورکی به پذیرش بیت‌کوین (BTC) و سایر ارزهای دیجیتال به‌عنوان نوعی پرداخت اشاره کرد و گفت که «با دقت عمل می‌کند» و «آن را درست انجام می‌دهد». شهردار منتخب افزود که نیویورک باید “مرکز نوآوری” باقی بماند، مهم نیست که این نوآوری چیست.

نظرات آدامز با واکنش‌های متفاوتی از سوی جامعه کریپتو در رسانه‌های اجتماعی مواجه شده است.

کاربر “nimadows” اظهار داشت که مطالعات کریپتو “باید” در برنامه های درسی مدارس گنجانده شود، و اظهار داشت که سرمایه گذاران جدید باید قبل از جسارت در بازارهای دارایی دیجیتال با “ذهن باز و دانش کافی” مجهز شوند.

دیگران این پیشنهاد را مورد انتقاد قرار دادند و “InnocenceCapit1” ارز دیجیتال را به عنوان “آشغال سوداگرانه” توصیف کرد. آنها افزودند که مدارس باید ابتدا روی “آموزش موفقیت آمیز ریاضیات، تاریخ، علوم، زبان و مفاهیم واقعی مالی” متمرکز شوند.

کاربر توییتر «OnlyAPrimate» با استناد به انتقادات اخیر آدامز توسط جیسون فورمن، اقتصاددان هاروارد، تشویق اخیر شهردار منتخب برای دارایی های دیجیتال را با توجه به قصد آدامز برای دریافت سه چک اول شهردارش به شکل بیت کوین، «نوعی سخت» توصیف کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .