پیشی گرفتن حجم معاملات روزانه اتریوم از بیتکوین

Ether sails past BTC’s daily volume as Grayscale ETH Trust trades at 11% premium

0

پیشی گرفتن حجم معاملات روزانه  اتریوم  از  بیتکوین

 

طی یک هفته گذشته ، اتریوم بار دیگر در کانون توجه سرمایه گذارن و معامله گران قرار گرفت، بطوریکه حجم معاملات اتریوم  در تایم فریم  24 ساعته  از بیت کوین پیشی گرفت.

روز 25 می  ( 4  خرداد ) ، تصویری از داده های  CoinGecko  در توییتر منتشر شد که نشان می داد حجم معاملات روزانه اتریوم  از 115  میلیارد دلار عبور کرده است در حالی که معاملات بیت کوین در حدود  53  میلیارد دلار باقی مانده است.

بابی اونگ  ( Bobby Ong )، بنیانگذار و مدیر ارشد عملیات      CoinGecko   در گفتگوی خود با ( کوین تلگراف )  اظهار داشت که داده های ارائه شده در این تصویر به دلیل خطای  API   دقیق نبوده و در نتیجه حجم معاملات غیرواقعی صرافی EXX   گزارش شده است.

اونگ اظهار داشت که  Coingecko   از آن زمان بخش داده EXX    را غیرفعال کرده است. اکنون این پلتفرم نشان می دهد که اتریوم  طی 24  ساعت گذشته با حجم معاملاتی معادل  60 میلیارد دلار در مقایسه با  50.2  میلیارد دلار بیت کوین ،  20٪ حجم بیشتری نسبت به   BTC   را شاهد بوده است.

در حالی که صفحه بیت کوین   CoinGecko   در هفت روز گذشته 75٪   بیشتر از صفحه اتریوم بازدید داشته است ، اما در 24 ساعت گذشته این اختلاف بطور قابل توجهی کاهش یافته است.

گلدمن ساکس در گزارش اخیر خود گفته بود که این بانک سرمایه گذاری جهانی معتقد است که اتریوم شانس زیادی دارد که بیت کوین را به عنوان یک منبع ذخیره ارزش پشت سر بگذارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .