پیش بینی درست Plan B

Bitcoin Back Above $46K on Low Daily Volume as Altcoins Outperform

0

پیش بینی درست  Plan B

در خصوص قیمت  47500 دلاری بیت کوین

درحالیکه ارزش بازار رمز ارزها در نزدیکی 2  تریلیون دلار قرار دارد ، بیت کوین با 5 درصد افزایش قیمت در شبانه‌روز گذشته توانست بار دیگر بر مقاومت 47.500  دلار غلبه کند.

این اولین باری است که در سه ماه گذشته بیت کوین از این مقاومت عبور می‌کند . در زمان نگارش این خبر بر اساس داده‌های سایت کوین‌مارکت‌کپ قیمت بیت کوین برابر با  47.536  دلار است. این داده‌ها نشان می‌دهد بیت کوین برای مدت کوتاهی به قیمت  48.128  دلار نیز رسیده است.

به نظر می‌رسد بیت کوین با دقت بالایی مدل انباشت به جریان را دنبال می‌کند. این مدل  ( S2F )  توسط تحلیل‌گر معروف Plan B   ارائه شده است. در ژوئن  2021  زمانی که قیمت  BTC  کمتر از  32.000 دلار بود ، پلن‌بی پیش‌بینی خود را برای ماه آگوست اعلام کرد . بر اساس مدل او قیمت بیت کوین به سمت  135.000  دلار در ماه دسامبر  ( آذر ۱۴۰۰) حرکت می‌کند. علاوه بر افزایش قیمت، برخی پارامترهای درون زنجیره‌ای بیت کوین نیز بهبود یافته‌است .

داده‌های آن‌چین بیت کوین نشان می‌دهد که ماینرها بار دیگر مشغول انباشت BTC هستند. در ماه گذشته موجودی بیت کوین ماینرها به صورت پیوسته در حال افزایش بوده است که نشانه سلامت بازار است. این نشان می‌دهد ماینرها به افزایش قیمت    Bitcoin   امیدوارند و در حال حاضر به فکر فروش و کسب سود نیستند.

داده‌های سایت تحلیلی سنتیمنت نشان می‌دهد موجودی بیت کوین صرافی‌ها به کمترین میزان خود در دو هفته گذشته کاهش یافته است. این نشان می‌دهد که رمز ارز  BTC  به کیف پول‌های سرد انتقال یافته است.

اکثر شاخص‌ها به سود بیت کوین است و در این لحظه بزرگ‌ترین رمز ارز بازار به سمت قیمت  50.000  دلار در حال حرکت است. با این حال با در نظر گرفتن رالی اخیر آلتکوین‌ها میزان سلطه بیت کوین بر بازار ارزهای دیجیتال 2٪  کاهش یافته است و در زمان نگارش این خبر بر اساس داده‌های سایت Coinmarketcap   به 44.8 درصد رسیده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .