پی پال به دنبال راه اندازی استیبل کوین خود میباشد

PayPal reportedly confirms plans to explore the launch of a stablecoin

0

طبق گزارش‌ها، PayPal برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی یک استیبل کوین بررسی میکند

ایجاد یک استیبل کوین داخلی برای اولین بار توسط استیو موزر توسعه دهنده  منبع باز در اپلیکیشن برنامه های  آیفون به چشم میخورد.

غول فین‌تک آمریکایی PayPal Holdings قصد خود را برای راه‌اندازی استیبل کوین خود به نام PayPal Coin تایید کرده است. توسعه یک استیبل کوین داخلی برای اولین بار توسط استیو موزر توسعه دهنده در کد منبع برنامه آیفون پی پال کشف شد.

خوزه فرناندز داپونته، معاون ارزهای دیجیتال و ارزهای دیجیتال پی پال، با تایید شواهد موجود در اپلیکیشن پی پال، به بلومبرگ نیوز گفت:

یافته های موزر نشان داد که پی پال در حال ساخت کوین پی پال است که توسط دلار ایالات متحده پشتیبانی می شود. با این حال، سخنگوی PayPal توضیح داد که کدهای منبع برنامه آیفون در یک هکاتون اخیر توسعه داده شده است.

در حالی که دارایی دیجیتال PayPal در حال ساخت است، نام، لوگو و ویژگی‌های توکن داخلی ممکن است قبل از راه‌اندازی تغییر کند. با پشتیبانی از توسعه مداوم، پی پال قبلاً ویژگی های جدیدی را راه اندازی کرده است که به کاربران امکان خرید، نگهداری و پرداخت با سکه های دیجیتال را می دهد.

دا پونته همچنین در مصاحبه ای در نوامبر 2021 اشاره کرده بود که PayPal “هنوز یک استیبل کوین در آنجا ندیده است که برای پرداخت ها ساخته شده باشد.” به گفته وی، یک استیبل کوین باید همزمان با تضمین امنیت شبکه، از پرداخت در مقیاس پشتیبانی کند و افزود:

باید در مورد مقررات، چارچوب های نظارتی و نوع مجوزهایی که در این فضا مورد نیاز است، شفافیت وجود داشته باشد.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .