چالش جدید کره ای ها در زمینه رمزارزها

Mixed messages on crypto tax rules create confusion in South Korea

0

پیام های متناقض در قوانین مالیاتی رمزارز باعث سردرگمی در کره جنوبی می شود

تعجب مقامات دولتی در مورد مالیات رمزارز که قرار است در سال 2022 اجرایی شود، موجی از گزارش های متناقض را ایجاد کرده است که به نظر می رسد حتی مقامات نیز نمی توانند آن را پیگیری کنند.

مقامات دولتی کره جنوبی امسال با اعلامیه های متناقض در مورد لغو یا اصلاح احتمالی مالیات رمزارز که قرار است در سال 2022 اجرایی شود، سردرگمی ایجاد کرده اند.

در طول سال 2021، شدت بحث در مجلس ملی، مجلس قانونگذاری کره جنوبی، در مورد اینکه چگونه، مالیات رمزارز اصلاح شود، افزایش یافته است. اگر این مالیات تغییر نکند، 20 درصد مالیات بر درآمد حاصل از تراکنش های رمزارز بیش از 2.5 میلیون وون کره یا حدود 2100 دلار اعمال می شود.

مقررات NFT آخرین نمونه از سردرگمی در مورد دارایی های رمزارز در کشور است.

در 5 نوامبر، مقامات FSC به طور قطعی اعلام کردند که NFTها مشمول مالیات رمزارز بر اساس دستورالعمل های FATF نیستند که NFT ها را متفاوت از ارزهای دیجیتال طبقه بندی می کند.

اما این تصمیم به طور موثر دیروز زمانی که نایب رئیس FSC دو گیو سانگ گفت:

“وزارت استراتژی و دارایی در حال تهیه مقررات مالیاتی برای NFT ها مطابق با قانون گزارش ویژه است.

قانون گزارش ویژه ،مقرراتی را برای ارزهای دیجیتال از جمله مالیات تعیین می کند.

برخی تردید دارند که دولت بهترین منافع صنعترمزارزرا در نظر داشته باشد، زیرا به نظر می رسد جهت سیاست رسمی به طور مکرر تغییر جهت می دهد. Nam Doo-wan از Stablenode امروز در توییتی نوشت: “دولت کره: “ما ممکن است موضع خود را تغییر دهیم، اما تا زمانی که این اتفاق بیفتد، شما سران ارزهای دیجیتال سیلی خواهند خورد”.

از آوریل 2021، چندین پیشنهاد برای به تعویق انداختن مالیات از طرف حزب دموکرات، که اکثریت مجلس را در اختیار دارد، در مجلس ملی قوت گرفت تا زمانی که وزیر دارایی هونگ نام کی از حزب مخالف قدرت خلق آنها را لغو کرد. همین اتفاق در سپتامبر رخ داد و احتمالاً قبل از پایان سال دوباره تکرار خواهد شد.

جون هیوک آن، رئیس بخش ارتباطات هلدینگ وگکس به کوین تلگراف گفت: «با در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری در ماه مارس آینده، حزب دموکرات در تلاش است تا با به تعویق انداختن مالیات گروه سنی 20 تا 30 سال را جلب کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .