چرا صرافی Binance و Coinbase درخصوص لایتنینگ بیتکوین سکوت کردند ..؟

Binance and Coinbase silent on Bitcoin Lightning: Community tries to understand why

0

تلاش حوزه کریپتو درخصوص سکوت  Binance  و  Coinbase  برای لایتنینگ  بیتکوین  …

 

چندین عضو انجمن پیشنهاد کردند که پیاده‌سازی شبکه لایتنینگ ممکن است برخلاف برنامه‌های تجاری برخی صرافی‌های رمزارزی باشد یا صرفاً برای دیگران اولویت نداشته باشد.

ادغام شبکه لایتنینگ بیتکوین در میان صرافی های ارزهای دیجیتال سرتاسر جهان شروع به اوج گیری کرد. با این حال ، برخی از بزرگترین پلتفرم‌های تجارت رمزارزی جهان ظاهراً عجله‌ای برای ادغام پروتکل ندارند. هفته گذشته ، اپلیکیشن معاملاتی رمزارزی  Robinhood  به جدیدترین بازیگر اصلی صنعت تبدیل شد که ادغام لایتنینگ را به دنبال   BitPay   و صرافی ( کریکن )  اعلام کرد.

از آنجایی که هدف اصلی ادغام لایتنینگ کاهش هزینه تراکنش های بیتکوین و تسریع در انتقال شبکه است ، ممکن است تعجب کنید که کدام صرافی های ارز دیجیتال هنوز پشتیبانی لایتنینگ را اضافه نکرده اند. همه از سرعت پذیرش بیت کوین  LN  راضی نیستند .

دیوید کوئن ، تستر تضمین کیفیت نرم‌افزار و علاقه‌مند به ارزهای دیجیتال ، از عدم پیشرفت یکپارچه‌سازی شبکه لایتنینگ در میان صرافی‌های بزرگ رمزارز  ناامید است.

او داده‌ها را از منابع رسمی ، حضور در رسانه‌های اجتماعی و کاوشگران لایتنینگ مانند  1ML  و  Amboss  جمع‌آوری کرد تا متوجه شود که   Binance ، Coinbase  و صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در کره جنوبی  Bithumb   در فهرست  « صرافی‌های لایتنینگ » نیستند.

با وجود ارائه اطلاعات جامع در مورد شبکه لایتنینگ در وب‌سایت‌های خود، هر دو صرافی (  Binance & Coinbase  ) از اظهار نظر در مورد برنامه‌های بالقوه یکپارچه‌سازی شبکه لایتنینگ خود با کوین تلگراف خودداری کردند.  FTX   که در لیست کوئن ذکر نشده است – نیز از اظهار نظر خودداری کرده است . در ژانویه سال گذشته ، FTX  در حساب رسمی توییتر خود اعلام کرد که  ” احتمالاً بیش از هر نهاد واحد دیگری در جهان کارمزد تراکنش ها را پرداخت می کند .”

ظاهراً  دلایل احتمالی وجود دارد که چرا برخی از بزرگترین صرافی های رمزارزی جهان تا کنون پشتیبانی لایتنینگ را اضافه نکرده اند .

کوئن گفت:  « من معتقدم بایننس هیچ علاقه‌ای به یکپارچه‌سازی سپرده یا برداشت شبکه لایتنینگ ندارد ، زیرا ممکن است برخلاف برنامه‌های تجاری آنها باشد . او پیشنهاد کرد که بایننس ممکن است علاقه بیشتری به ترویج استفاده از شبکه های بلاک چین اختصاصی خود ، از جمله زنجیره بیکن بایننس و زنجیره هوشمند بایننس، به ویژه برای برداشت ها داشته باشد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .