چرا Coin Base به محبوب ترین (جذاب ترین ) عرضه کننده عمومی در سال 2012 تبدیل شده است ؟

Why Coinbase Will Be the Hottest IPO of 2021

0

 

 

چرا Coin Base  به محبوب ترین (جذاب ترین ) عرضه کننده عمومی در سال 2012 تبدیل شده است ؟

با قرار گرفتن در معرض مصرف کننده ،کمپانی fintech ارز رمزپایه شده  دیفای و بازار IPO  ،Coin Base  ممکن است به معروف ترین (توکن -سهامی که به صورت توکن در آمده ) بحث این روزا تبدیل شده است .

این شرکت قبلا سهام خود را در بازار خصوصی NASDAQ  به صورت فهرست در آورده است و انتظار می رود امسال در لیست  سهام ،مستقیما به صورت عمومی معرفی شود .ما فکر می کنیم در نیمه اول سال یا شاید کمی دیرتر این اتفاق بیفتد .

این کمپانی فقط یک اطلاعیه منتشر کرده است که وال استریت ارزیابی مجدد را انجام می دهد .معاملات در بازار خصوصی طی یک هفته گذشته ، ارزش 77 میلیارد دلار را نشان داده است این مبلغ حدودا 300 دلار برای هر سهم  است که تقریباً 33٪ نسبت به بازار خصوصی IPO   رشد کرده است و اکنون  به ارزش 100 میلیارد دلار در جهت صعودی رشد داشته است (سود کرده است )

توکن های Coin Base /USD  با قیمت 400 دلار معامله می شود .

در این سطوح ،Coin Base  با قیمت بالاتری نسبت به دیگر توکن های درون قاره ای (NYSE:ICE)  ،والد NYSE ،ارزیابی  می شود . ارزشی که با رشد خارق العاده اش قیمت گذاری  می شود ( ارزشی که در بری از رشد های خارق العاده قیمت گذاری می شود) طبق اعلامیه ،  Coin Base  از 1.30 میلیارد دلار درآمد برای سال 2020 ،که کمی کمتر از 6.88 دلار پیش بینی شده برای ICE  بود ،اظهار ناراحتی کرده است.

اختلاف تقریبا 5.5 میلیارد دلاری درآمد نشان می دهد که Coinbase در آینده قابل پیش بینی بیش از 430 درصد رشد خواهد کرد و این واقعاً یک فرض دور از انتظار نیست.

با نگاهی ساده به داده های ارائه شده در دفترچه  توسط YOY ،نه تنها در آمد شرکت با نرخ سه رقمی 140 % رشد می کند

بلکه نقاط داده داخلی دیگری نیز وجود دارد که چشم انداز های مربوط به  پیشرفت را نیز پشتیبانی می کند. تعداد کل کاربران طی سال گذشته 10 میلیون یا 33 درصد رشد داشته و با افزایش فعالیت ها (مسئله افزایش کاربران تشدید شده ) تشدید شده است. این 10 میلیون کاربر جدید در مجموع 1.8، میلیون از آنها  کاربر فعال ماهانه خالص هستند که نسبت به سال گذشته 180٪ افزایش داشته است. از نظرافزایش  حجم دلار ، افزایش رشد کاربر ، فعالیت و قیمت ارزهای رمزپایه منجر به فروش کل 193 میلیارد دلار یا 141 درصد افزایش شد.

Coin Base  مانند پیوندی در بازار دیفای عمل می کند. آمار قابل توجه دیگری که باید از آن آگاه باشید ، مبلغی است که Coinbase در حساب های بلوکه شده  خود نگهداری می کند. ارزش کل دارایی های رمزارز در طول سال گذشته 200٪ (افزایش)  از 1.2 میلیارد دلار به 3.76 میلیارد دلار رسیده است و با رشد دیفای از آن پشتیبانی می شود. دیفای یا امور مالی غیرمتمرکز مجموعه ای از برنامه های مالی است که بر مبنای  قراردادهای هوشمند Ethereum (معمولاً) ساخته شده است. Coinbase نه تنها کانالی برای ورود پول به بازار Defi است ، بلکه روش های مختلفی را برای بهره مندی از آن به کاربران خود ارائه می دهد.

از جمله ساده ترین راه های کسب سود از Defi ، نگه داشتن  توکن های  Dai است. توکن های Dai  بخشی از شبکه سازنده / Dai Defi هستند و  نرخ پس انداز روزانه دای را بدست آورده  که روزانه محاسبه و پرداخت می شود.، رمز(مدیریت متمرکز) برای این سیستم ، بزرگترین شبکه Defi است که توسط بازار عرضه می شود و ارزش آن حدود 16٪ در بازار است.

 

و دیفای  هیچ شوخی نداردو کل ارزشی که در برنامه های دیفای  بلوکه (قفل شده ) نزدیک به 40 میلیارد دلار و تقریباً 100٪ بر اساس YTD (آمار )  است. و این مبلغ 6 میلیارد دلار بلوکه شده  شده در قرارداد  های  Ethereum 2.0   را هم به حساب نمی آورند. نتیجه این است که    defi نسل بعدی ارزهای رمزپایه است و بازار را هدایت می کند. و Coinbase درست در لبه ضخیم آن قرار داد نقش قابل چشمگیری دارد.

Coin Base ارزش معامله کردن را دارد

با وجود تاثیر عوامل بسیاری ، دشوار است که بدانیم دقیقاً چگونه ارزش Coinbase را ارزیابی کنیم. آیا شما بر اساس تجارت فعلی ، تجارت آینده ، اندازه بازار  ارز رمزپایه شده یا دارایی های رمزپایه شده آن که بسیار گسترده است ، ارزش آن را می دانید (از ارزش حقیقی آن آگاه هستید ؟). در پایان ، همه این موارد روی ارزش واقعی آن تاثیر گذار هستند )  ، بنابراین ما انتظار داریم که این بازار بی ثبات بماند. حتی در این صورت ، ما همچنین فکر می کنیم این IPO یکی از سرمایه گذاران است که ممکن است بخواهند روی ارزش گذاری تاثیر بگذارد زیرا اقدام قیمت ممکن است درست از همان ابتدا انجام شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .