چشم انداز شهردار میامی درباره آینده بیت کوین

Miami Mayor Outlines 'Vision for Bitcoin America' — Says We Must Integrate BTC Into Every Aspect of Society This Year

0

شهردار میامی “چشم انداز بیت کوین آمریکا” را تشریح می کند – می گوید امسال باید بیت کوین را در هر جنبه ای از جامعه ادغام کنیم

شهردار شهر میامی، فلوریدا، از “چشم انداز بیت کوین آمریکا 2024” خود رونمایی کرد. وی با تاکید بر اینکه ایالات متحده باید یک رئیس جمهور طرفدار بیت کوین را انتخاب کند، گفت: “ما باید بیت کوین را در تمام جنبه های جامعه خود در سال جاری ادغام کنیم” و “قدرت کلان بیت کوین را آزاد کنیم.”

چشم انداز شهردار میامی از بیت کوین درآمریکا

فرانسیس سوارز، شهردار میامی در کنفرانس بیت کوین 2022 که این هفته در شهرش برگزار می شود، درباره بیت کوین صحبت کرد. شهردار طرفدار بیت کوین چندین طرح بیت کوین را در شهر و ایالت خود رهبری کرده است. حقوق او قبلاً به بیت کوین پرداخت می شود و کارمندان او می توانند انتخاب کنند که به بیت کوین پرداخت شوند.

او گفت: “من باید یک چشم انداز برای این کشور بیان کنم.” چشم انداز ساده است. من آن را چشم انداز بیت کوین آمریکا 2024  می نامم .سوارز توضیح داد که  چشم انداز سه امتیاز دارد و گفت:

اولین مورد این است که ما باید نامزدهای طرفدار بیت کوین را انتخاب کنیم،  رئیس جمهور بعدی ایالات متحده باید یک نامزد طرفدار بیت کوین باشد.

شهردار تأکید کرد: «چون آنچه در خطر است، قوانین فدرال است که می تواند ما را به نسل بعدی سوق دهد یا می تواند ما را به عقب براند.»

وی ادامه داد: «یک کاری وجود دارد که ایالات متحده هرگز نباید انجام دهد: هرگز نباید در مورد بیت کوین با روسیه و چین توافق کند.»

دومین کاری که امسال باید انجام دهیم این است که باید بیت کوین را در هر جنبه ای از جامعه و هر بخشی از بافت جامعه خود ادغام کنیم. ما باید مطمئن شویم که می‌توانید به یک فروشگاه بروید و یک اسنیکر با ساتوشی بخرید.

شهردار سوارز به سومین نکته خود اشاره کرد. او گفت: “آخرین کاری که باید انجام دهیم این است: ما باید قدرت کلان بیت کوین را آزاد کنیم.” بیت کوین این قدرت را دارد که دموکراتیزه شود و برای افراد فاقد بانک و افراد فقیر جامعه ما که تحت تاثیر تورم و هزینه های دولتی که بیداد می کند، از بین می روند، ثروت ایجاد کند.

شهردار طرفدار بیت کوین خاطرنشان کرد: «اگر امروز یک حساب بانکی دارید، حدس بزنید چقدر سود کسب می کنید – صفر. و بدتر از آن به دلیل تورم است. یک نفر دستی به حساب بانکی شما می‌زند و پول را بیرون می‌آورد زیرا قدرت خرید ارز فیات شما، در حال کاهش است.»

بنابراین ما باید به این فرصت تولید ثروت متمایل شویم تا فقیران جامعه ما مانند همیشه وقتی دولت مداخله می‌کند عقب نمانند.

سوارز خاطرنشان کرد: «ما باید درک کنیم که بیت‌کوین این امکان را دارد که به مردم اجازه دهد پول خارج از سیستم بانکی را به طور مؤثر و سریع منتقل کنند و به مردم کشورهایی که در بسیاری از موارد تحت سلطه رژیم‌های سوسیالیستی و کمونیستی هستند، توانایی رها کردن خود از این کنترل و توانایی خرج کردن پول در کشورهایشان و خرید کالاها بدون نگرانی از اینکه ارزی که آنها استفاده می کنند توسط همان دولتی کنترل می شود که همه آنها را کنترل می کند داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه “ما می خواهیم جهانی ایجاد کنیم که دارای صلح و رفاه اقتصادی باشد و بیت کوین عامل خوبی در سراسر جهان خواهد بود.”

ما یک دنیا آزاد می خواهیم. ما جهانی می خواهیم که در آن مردم بتوانند سرنوشت خود را انتخاب کنند، جایی که فرداهایشان بهتر از دیروزشان باشد – و من قصد دارم بخشی از آن باشم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .