چطور بیتکوین خود را بفروشیم ؟

0

چطور بیتکوین خود را بفروشیم ؟

این روزها عملا همه روشهای موجود برای خرید بیتکوین گزینه فروش را نیز ارائه میدهند .
دستگاه های خود پرداز بیتکوین استثنا میباشند که نه همه ، بلکه برخی از آنها امکان عوض کردن بیتکوین با پول نقد را میدهند ، Coinatmradar شما را به سمت خودپردازهای بیتکوین در منطقه نزدیک تان راهنمایی میکند .
به شما بستگی دارد که چه نوع مبادله ایی برای فروش بیتکوین خود ( سرمایه گذار کوچک – تریدر – یا نهاد سازمانی ) انتخاب میکنید . و تمامی مبادلات به شما امکان فروش و همچنین خرید را میدهد .
برخی از سیستم عامل ها مانند GDAX – Gemini بیشتر در سفارشات بزرگ سرمایه گذاران و بازرگانان نهادی قرار دارند .
مشتریان خرده فروش میتوانند بیتکوین را در صرافی هایی مانند ( Kraken – Coinbase – Bitstamp – Poloniex ) وغیره بفروشند . هر صرافی دارای سطوح متفاوتی میباشد که برخی از آنها خدمات گوناگون مانند فضای ذخیره سازی امن را نیز ارائه میدهد و برخی دیگر برای تمامی تراکنش ها نیاز به شناسایی تایید شده دارند درحالیکه اگر با مقادیر کم سر و کار داشته باشند دیگران آرامش بیشتری نیز احساس میکنند .
( البته فراموش نکنید که هرگونه سود حاصل از فروش را به مراجع مالیاتی مربوطه خود اعلام نمایید . )
در صورت تمایل میتوانید بیتکوین خود را بجای پول نقد با سایر مجموعه های رمزنگاری شده مبادله نمایید . برخی از مبادلات مانند Shapeshift بر روی این سرویس تمرکز دارند و به شما این امکان را میدهند بین بیتکوین و اتر – دش – ریپل و لایت کوین و چندین مورد دیگر مبادله را انجام دهید .
گزینه دیگر ، فروش مستقیم میباشد . شما میتوانید بعنوان فروشنده در سیستم عامل هایی مانند ( BitQuick – Localbitcoins – Bittylicious – BitBargain ) ثبت نام کنید و علاقمندان در صورت تمایل به قیمت تان با شما ارتباط خواهند گرفت . معمولا تراکنش ها از طریق سپرده یا سیم به حساب بانکی شما انجام میشود و پس از آن انتظار میرود مقدار توافق شده بیتکوین را به آدرس مشخص شده منتقل کنید .
زمانیکه کیف پول بیتکوین راه اندازی شد میتوانید مستقیما به دوستان و خانواده خود بفروشید . فقط بیتکوین را ارسال کنید ، پول نقد یا تلفن همراه را هم جمع کنید و با یک نوشیدنی در کنار هم جشن بگیرین . ( توجه : در امنیت باشید . بطور کلی برای مبادله شخصی بیتکوین با پول ملاقات با افراد غریبه ایده خوبی نیست . )
( توجه : تجارت های خاص ذکر شده در اینجا تنها گزینه های موجود نیستند و نباید بعنوان توصیه در نظر گرفته شود . )

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .