چگونه HAL و Aldrin به حفظ امنیت دارایی‌های رمزارز در بازارهای نزولی کمک می‌کنند

How HAL and Aldrin are helping to keep crypto assets secure during bear markets

0

چگونه HAL و Aldrin به حفظ امنیت دارایی‌های رمزارز در بازارهای نزولی کمک می‌کنند

هر دو شرکت می گویند که به معامله گران اجازه می دهند تا در زمان واقعی در پاسخ به موقعیت های پرخطر کریپتو حرکت کنند.

بازارهای خرسی کریپتو به دلیل رکود و انحلال آنها برای سرمایه گذارانی که با اهرم معامله می کنند، شناخته شده اند. علاوه بر آن، امور مالی غیرمتمرکز یا DeFi، پروژه‌ها می‌توانند مورد هدف هک قرار گیرند یا آسیب‌های سنگینی را متحمل شوند که منجر به ضررهای هنگفتی برای سرمایه‌گذاران توکن‌هایشان شود. اکنون نرم افزار جدید به دنبال هشدار به سرمایه گذاران در زمان واقعی در مورد خطرات بالقوه برای موقعیت هایشان است.

کاربران و مدیران دو سرویس از این قبیل، HAL و Aldrin، توضیح می دهند. HAL یک ابزار زیرساخت داده Web3 است که به شرکت ها یا معامله گران اجازه می دهد داده ها را ردیابی، نظارت و راه اندازی کنند. HAL اخیراً اعلان‌های API ساده را در Avalanche (AVAX) راه‌اندازی کرده است، که به دنبال این است که کاربران در بلاک چین را قادر می‌سازد تا اعلان‌های موقعیت‌های خطرناک را خودکار کنند. در همین حال، آلدرین اولین صرافی غیرمتمرکز کاملاً حسابرسی شده یا DEX در سولانا (SOL) است.

مارکو دی روسی، یکی از بنیانگذاران HAL، توضیح داد که کاربران می توانند هر کسی را در هر کانالی از فعالیت های مشکوک DeFi در آدرسی با نظارت بر کیف پول مطلع کنند. ما در حال حاضر صدها کاربر Avalanche داریم که با Pangolin (PNG)، Sushiswap (SUSHI)، Aave (AAVE) و همچنین نظارت بر کیف پول و موارد دیگر بازی می کنند.

من از AAVE استفاده می‌کنم و HAL مستقیماً با آن‌ها ادغام می‌شود و به من اجازه می‌دهد در صورت به خطر افتادن موقعیتم در آنجا مطلع شوم؛

این کاربر ناشناس اضافه کرد: “همچنین ممکن است بخواهم اولین کسی باشم که بدانم چه زمانی چیز جدیدی می آید، و برای این، HAL به من این امکان را می دهد که هر قرارداد هوشمند جدیدی را که توسط توسعه دهنده ای که پیاده شده دنبال کنم، به این ترتیب می توانم کار خود را شروع کنم. سریعتر تحقیق کنید و به روز باشید.”

هشام خان، بنیانگذار و مدیر عامل آلدرین، در مورد نوسانات قیمت توکن ها، توضیح داد که انجام معاملات به صورت دستی و به دست آوردن قیمت مناسب و معقول می تواند بسیار دشوار باشد. خان می‌گوید: «اگر در معرض توکن‌های کوچک‌تر یا حتی متوسط ​​بازار هستید، زمانی که بیت‌کوین یا اتریوم برخی سطوح پشتیبانی را می‌شکنند، جنبه منفی آن دیوانه‌کننده است؛ شما می‌توانید در عرض 48 ساعت 70 درصد سود را از دست بدهید.

او مثالی را بیان کرد که تعادل مجدد مجموعه ای از 25 توکن در صورت انجام دستی تا 30 دقیقه طول می کشد، اما ظاهراً اگر از طریق ویژگی تعادل مجدد آلدرین انجام شود، تنها چند ثانیه طول می کشد. یکی از کاربران آلدرین که مایل بود ناشناس بماند، اظهار داشت: “ویژگی های اتوماسیون ارائه شده توسط آلدرین مانند Rebalancer و تعادل مجدد خودکار هنگام ارائه نقدینگی در استخرها، باعث صرفه جویی در وقت من می شود.”

مانند تمام DEX ها، آلدرین با خطرات امنیتی بالقوه روبرو است. اما به گفته خان، آلدرین به طور کامل حسابرسی شده است و بنابراین قدرت بیشتری برای مبارزه با این خطرات خواهد داشت. او اضافه کرد:

“همیشه خطر از دست دادن دائمی وجود دارد که ارائه دهندگان نقدینگی در معرض آن هستند. بازده پیش بینی شده […] می تواند نادرست یا کلاهبرداری باشد اگر توکن زیربنایی تحت استخرهای آلدرین نباشد […] اما این به وضوح مشخص می شود. سلب مسئولیت برای کاربران.”

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .