کاردانو در راه ورود به السالوادر ..

Cardano is looking to pull a “Bitcoin” in El Salvador

0

ADA  در راه ورود  به السالوادر

چارلز هاسکینسون ، مدیرعامل شرکت

Input Output Global ( IOG )   اعلام کرده است که درمورد کاردانو با مقامات السالوادور گفتگو کرده است.

” بله ما با برخی از مقامات و احزاب در السالوادور در حال مذاکره هستیم ؛ ممکن است من یک سفر دولتی به این کشور داشته باشم . ما تمام اسناد و مدارک مورد نیاز را برای آنها ارسال کردیم ، در گام بعدی با رئیس جمهور این کشور ملاقات خواهیم کرد . اما نتیجه این اقدامات اساساً در دست آنها خواهد بود. ”

کاردانو –  اخیراً از یک سری توافقات دولتی در اتیوپی و تانزانیا با هدف گسترش زیرساخت های بلاکچین در ارتباط با آموزش و پرورش و اتصال به اینترنت خبر داده است. اما با توجه به اینکه السالوادور بیت کوین را به عنوان یک پول رایج به رسمیت شناخته است، هاسکینسون فرصت استفاده از این جنبش حامی رمزارز را غنیمت شمرده است.

با توجه به اینکه قانون تصویب شده اخیر ” قانون بیت کوین ” نامیده شده است ، آیا کاردانو شانس آن را خواهد داشت که به همان شکل به رسمیت شناخته شود ؟

در السالوادور همه چیز در رابطه با بیت کوین در جریان است تا جاییکه ( نجیب ابوکیله ) ، رئیس جمهور این کشور با بی اعتنایی به عدم تأیید صندوق بین المللی پول و بانک جهانی ،  روز 7 سپتامبر (16  شهریور ) را به عنوان تاریخ شروع این پروژه معرفی کرده است.

گام نهایی ، راه اندازی یک کیف پول ملی است که امکان تبدیل فوری USD  و انتقال   BTC   به داخل و خارج را تسهیل کند. کاربران این کیف پول ، به عنوان مشوق ، 30 دلار برای ثبت نام دریافت می کنند.

فعالیت بیت کوین در السالوادور به جهانیان نشان داده است که علیرغم مخالفت ها ، پذیرش این  رمزارز  به صورت انبوه کم کم محقق خواهد شد . اپراتور استخر استیکینگ  Cardanians  با ادعایی جنجالی در توییتر نوشته است که کاردانو چیزی فراتر از بیت کوین است . این بلاکچین می تواند شفافیت ، استقلال  و آزادی بیشتری نسبت به بیت کوین ارائه دهد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .