کارگزاران سابق Jefferies FX صرافی نهادی ارزهای دیجیتال را راه اندازی کردند

Former Jefferies FX brokers launching institutional crypto exchange

0

کارگزاران سابق Jefferies FX صرافی نهادی ارزهای دیجیتال را راه اندازی کردند

Crossover Markets Group Inc. توسط دو کارگزار سابق Jefferies FX راه‌اندازی می‌شود و هدف ازایجاد آن سرمایه‌گذاری سازمانی کریپتو است.

دو مدیر سابق گروه مالی Jefferies قرار است یک صرافی ارز دیجیتال جدید را راه اندازی کنند که برای سرمایه گذاران نهادی طراحی شده است.

این صرافی با نام Crossover Markets Group Inc. قرار است در «اواخر تابستان تا اوایل پاییز» پس از بسته شدن دور اخیر سرمایه اولیه شروع به کار کند.

وب سایت Crossover Markets صرافی جدید را به عنوان یک “صرافی دارایی دیجیتال طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای نقدینگی مشتریان نهادی” توصیف می کند.

به گزارش دیالوژیک، Jefferies FX بزرگترین شرکت مستقل بانکداری سرمایه گذاری با خدمات کامل است که دفتر مرکزی آن در ایالات متحده است و هفتمین بانک سرمایه گذاری بزرگ جهان از نظر درآمد است.

این صرافی توسط یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل براندون مولویهیل، که پیش از این سکان اصلی تجارت کارگزاری ارز خارجی Jefferies را بر عهده داشت، هدایت خواهد شد. یکی دیگر از بنیانگذاران این صرافی، CCO آنتونی مازارز، شریک تجاری قدیمی Mulvihill است. همچنین ولاد ریسین، فن‌شناس، مدیر ارشد فناوری سابق Euronext FX، یک شرکت خدمات بازرگانی، به آنها ملحق خواهد شد.

صرافی جدید بر ارائه فناوری بهبود یافته ای تمرکز خواهد کرد که معاملات ارزهای دیجیتال را سرعت می بخشد و تاخیر را به استانداردهای مورد انتظار در FX سنتی یا سهام توسط سرمایه گذاران نهادی کاهش می دهد. Mazzarese می گوید که این اغلب در صرافی های متمرکز خرده فروشی وجود ندارد:

«به نظر می رسد این تصور وجود دارد که تأخیر در تجارت کریپتو مهم نیست.

ما شبکه روابط سازمانی خود را در سطح جهانی مورد نظرسنجی قرار دادیم و یکی از بزرگترین و رایج‌ترین الزامات، فناوری قابل اعتماد 24 ساعته و 7 روز هفته با همان سطوح خدمات و ویژگی‌های سفارشی‌سازی بود که در بازارهای دیگر مانند FX یا سهام به آن عادت کرده‌اند. این دقیقاً همان چیزی است که کراس اوور مارکت ارائه خواهد کرد.”

مولویهیل گفت در حالی که اکثریت قریب به اتفاق سرمایه‌گذاران نهادی سنتی هنوز وارد فضای کریپتو نشده‌اند، این به سرعت در حال تغییر است و او بر نیاز مبادلات برای پیشرفت فناوری مطابق با بلوغ بازار تأکید کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .