گاوهای استلار برای صعود 200٪ جدید آماده می شوند ..

XLM Price Prediction:

0

تحلیل تکنیکال استلار (  XLM  )

گاوهای استلار  برای صعود  200٪  جدید آماده می شوند ..

در ادامه این سطح  ، نوید افزایش 200٪ صعود به 1.42 دلار ، یک رکورد جدید و بالاترین رکورد در تمام تاریخ را نشان می دهد.اگر دامنه پایین تقاضا در 0.40 دلار شکسته شود ، Stellar می تواند روند نزولی جدیدی را شروع کند .

 

قیمت ارزدیجیتال استلار به مدت پنج ماه است که در محدوده یک کانال صعودی در نوسان می‌باشد.
قیمت از اواخر ماه نوامبر (آبان) ۲۰۲۰ در محدوده یک کانال صعودی در تایم فریم روزانه قرار گرفته و در حال حاضر با برخورد قیمت به خط روند تحتانی این کانال طی ریزش اخیر، احتمال تشکیل یک روند صعودی و اصلاح قیمت وجود دارد.
ریزش اخیر قیمت موجب شد تا ارزش بازار استلار ۲۷٪ افت داشته باشد. با این وجود، با برخورد قیمت به مرز پایین کانال صعودی، شاهد فعالیت جدیدی از سوی خریداران طی نزولی شدن قیمت ها، بوده‌ایم. در حال حاضر، می‌توان انتظار رشد قیمت تا ۱.۴۲$ درمحدوده سطح ۱۲۷.۲٪ فیبوناچی باشیم.
با این وجود، سرمایه‌گذاران در ابتدا باید منتظر واکنش قیمت به اندیکاتور میانگین متحرک ۵۰ روزه باشند. همچنین، برای تشکیل یک روند صعودی، شکسته شدن محدوده مقاومتی ۰.۵۸$ تا ۰.۶۹$  از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد . از سوی دیگر، در صورت نفوذ قیمت به زیر خط روند تحتانی کانال صعودی در ۰.۴۰$، احتمال ریزش قیمت افزایش می‌یابد .
در این صورت، می‌توان انتظار ریزش ۱۳ درصدی تا ۰.۳۴$ را داشت .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .