گزارش دارایی رمزارز شرکت های تسلا و مایکرواستراتژی

Tesla and MicroStrategy Will Report on Their Crypto Assets Next Week

0

گزارش  (  شرکت تسلا و مایکرواستراتژی  ) از میزان دارایی رمزارز خود

شرکت تسلا و مایکرواستراتژی میزان دارایی های رمزارز خود را هفته بعد اعلام خواهند کرد

به نقل از خبرگزاری بلومبرگ ، خبری دریافت شده است که در آن اهمیت گزارش میزان رمزارزهای دریافت شده توسط شرکت های بزرگ بحث شده است.

در اینجا به طور خاص به شرکت های بزرگ یعنی تسلا   (Tesla)  و مایکرواستراتژی   ( MicroStrategy )  اشاره می شود .

طبق این نشریه ، شرکت هایی که در بالا نامبرده شدند قبلاً رسماً معرفی بیت کوین را به عنوان وسیله پرداخت اعلام کرده اند. این لیست شامل شرکت اسکوآر   ( Square )  نیز می باشد.

 موضع تسلا در مورد این موضوع     …. 

به یاد بیاورید که طبق گزارش سه ماهه اول ، تسلا از فروش رمزارزها  128 میلیون دلار سود دریافت کرده است. به گفته ایلان ماسک، این مرحله برای نشان دادن نقدینگی رمزارزها انجام شده است.

با این وجود ، ارزش بازار تسلا در سه ماهه دوم به دلیل پیش بینی های غیرمنطقی در مورد وضعیت بازار خودروهای الکتریکی کاهش یافت. برخی از تحلیلگران وال استریت معتقدند مداخله این شرکت در بیت کوین نیز ممکن است در این امر نقش داشته باشد .

موضع مایکرواستراتژی ….

در مورد مایکرواستراتژی ، این شرکت بیت کوین را به عنوان بخشی اصلی از فعالیت های خود در آورد . شرایط به جایی رسید که این شرکت تبلیغات اوراق قرضه را برای تأمین مالی خریدهای خود آغاز کرد.

این شرکت چیزی بیش از  2.25 میلیارد دلار برای این رمزارز هزینه کرد که کل مراحل آن با هدایت شخصی مدیر عامل شرکت، مایکل سیلور انجام شد .

حالا بلومبرگ می گوید زمان آن فرا رسیده تا این شرکت ها میزان دارایی رمزارزی خود را گزارش دهند .

شرکت های تسلا و مایکرواستراتژی هفته آینده این کار را انجام خواهند داد ، اما شرکت اسکوآر در ماه آگوست ( شهریور ) گزارش خود را ارائه خواهد داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .