گلدمن ساکس و بارکلیز در پلتفرم تجارت کریپتو بریتانیا الوود سرمایه گذاری می کنند

Goldman Sachs and Barclays invest in UK crypto trading platform Elwood

0

گلدمن ساکس و بارکلیز در پلتفرم تجارت کریپتو بریتانیا الوود سرمایه گذاری می کنند

رئیس جهانی دارایی های دیجیتال گلدمن ساکس گفت که تقاضا برای ارزهای دیجیتال از سوی موسسات در حال افزایش است و این شرکت به طور فعال توانایی های بازار خود را برای پاسخگویی به این تقاضا گسترش داده است.

غول‌های بانکی گلدمن ساکس و بارکلیز بریتانیا به دور سرمایه‌گذاری 70 میلیون دلاری سری A برای پلتفرم تجارت کریپتو نهادی Elwood Technologies که توسط میلیاردر بریتانیایی مدیر صندوق تامینی، آلن هوارد، تأسیس شده است، پیوستند.

همانطور که فایننشال تایمز در 15 مه گزارش داد، بانک آلمانی دوستدار رمزنگاری Commerzbank، مدیر سرمایه گذاری در رمزنگاری Galaxy Digital و Dawn Capital به دور پیوستند. بر اساس این گزارش، دور جمع آوری کمک مالی شرکت را حدود 500 میلیون دلار ارزش داشت.

علیرغم سقوط اخیر در بازارهای کریپتو، الوود گفت شرط می‌بندد که موسسات مالی سنتی مانند صندوق‌های سرمایه‌گذاری و بانک‌ها همچنان علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال هستند. دور تأمین مالی الوود قبلاً توافق شده بود و قبل از آخرین کاهش قیمت‌ها که طبق گفته‌های CoinMarketCap تقریباً 15 درصد از کل بازار ارزهای دیجیتال از 9 می حذف شده بود، در حال حرکت بود.

جیمز استیکلند، مدیرعامل Elwood Technologies گفت که این جمع‌آوری سرمایه «اعتبار دیگری از طول عمر کریپتو» است که کاهش قیمت‌ها در چند هفته گذشته را کاهش می‌دهد.

Elwood Technologies یک سیستم مدیریت پورتفولیو کریپتو با اطلاعات بازار کریپتو و زیرساخت معاملاتی را برای سرمایه‌گذاران نهادی فراهم می‌کند که دارای رابطی است که به صرافی‌های ارز دیجیتال، ارائه‌دهندگان نقدینگی و متولیان متصل می‌شود.

متیو مک‌درموت، رئیس جهانی دارایی‌های دیجیتال گلدمن ساکس، درباره این قرارداد اظهار داشت که این سرمایه‌گذاری نشان می‌دهد که این شرکت به «تعهد مستمر» به ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهد و افزود:

با افزایش تقاضای سازمانی برای ارزهای دیجیتال، ما به طور فعال حضور و قابلیت‌های خود را در بازار گسترش داده‌ایم تا تقاضای مشتریان را تامین کنیم.

تامین مالی گلدمن ساکس نشان دهنده گسترش بیشتر بانک به دارایی های رمزنگاری شده است. این بانک سرمایه گذاری اولین بانکی بود که در اوایل ماه مه وامی با حمایت بیت کوین (BTC) به صرافی رمزارز Coinbase ارائه کرد. مدت‌هاست که به این فضا علاقه نشان می‌دهد، حتی در ماه مارس به دارایی‌های دیجیتال و Metaverse به‌عنوان «مگاترند» اشاره می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .