Walmart برای ورود به Metaverse آماده می شود؟

Is Walmart gearing up to enter the Metaverse?

0

آیا Walmart برای ورود به Metaverse آماده می شود؟

این غول خرده‌فروشی در مجموع هفت پرونده ثبت اختراع ارسال کرد که نشان دهنده برنامه‌هایی برای ایجاد ارز دیجیتال و مجموعه NFT خود است.

به نظر می رسد که غول خرده فروشی Walmart Inc. در حال آماده شدن برای ورود به Metaverse با پرونده های ثبت اختراع است که نشان می دهد قصد دارد ارز دیجیتال و مجموعه NFT خود را ایجاد کند.

این خرده‌فروش چندملیتی چندین علامت تجاری جدید را در 30 دسامبر در دفتر ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده ثبت کرد، اما تا زمانی که گزارش 16 ژانویه CNBC، جاه‌طلبی‌های Walmart را روشن کرد، مورد توجه قرار نگرفت.

walmart در آن زمان در مجموع هفت درخواست ثبت اختراع ثبت کرد، از جمله سه مورد در زیر بخش تبلیغات موجود خود “Walmart Connect”.

این برنامه‌ها شامل طرح‌هایی برای ایجاد و فروش «کالاهای مجازی» از جمله وسایل الکترونیکی، اسباب‌بازی‌ها، لوازم خانگی، پوشاک، و دکوراسیون منزل بود. همچنین به «ارز دیجیتال» و «توکن دیجیتال» و فرصت‌هایی برای خرید و فروش NFT اشاره شده است.

در همین حال، یک برنامه جداگانه برنامه هایی را برای علامت تجاری نام و نشان تجاری Walmart در واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) با امکان معرفی “خدمات آموزش آمادگی جسمانی” در VR و AR پیشنهاد می کند.

این آخرین مورد از یک رشته رویدادهای اخیر است که نشان دهنده علاقه Walmart به Metaverse است. در ماه آگوست، این غول خرده‌فروشی یک فرصت شغلی برای “سرنخ ارز دیجیتال و محصولات رمزارز” فهرست کرد تا استراتژی ارز دیجیتال را هدایت کند.

در ماه اکتبر، walmart همچنین با شرکت خودپرداز ارزهای دیجیتال Coinstar و صرافی ارز دیجیتال Coinme برای نصب 200 دستگاه خودپرداز بیت کوین در فروشگاه های خود در سراسر ایالات متحده شریک شد.

علاوه بر این، walmart از سال 2018 از فناوری بلاک چین برای مدیریت زنجیره تامین، بازارهای مشتری و لوازم هوشمند استفاده کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .