لیست شدن هشت رمزارز جدید در صرافی Phemex

Phemex Lists 8 New Coins

0

صرافی (  Phemex  ) هشت رمزارز جدید را به لیست خود اضافه و ارز ریپل را  مجددا معرفی کرد ..

صرافی بزرگ ارزهای رمزپایه شده فمکس ( Phemex ) اعلام نموده است که 8 رمزارز جدید را به لیست ارزهای تحت پشتیبانی خود افزوده است .

این رمزارزها در هر دو بازار اسپات و بازار مشتقات در دسترس قرار دارند . این 8 ارز جدید عبارتند از :

(  MKR-SUSHI-SNX-GRT-BAT-CHZ-MANA-ENJ  )

 

پس از این اقدام، فمکس از جفت ارزهای ترید اسپات BAT/USDT, CHZ/USDT, MANA/USDT, ENJ/USDT, SUSHI/USDT, SNX/USDT, GRT/USDT و MKR/USDT پشتیبانی خواهد کرد.

این پلتفرم یک روند ارزیابی دقیق برای ارزهای تازه لیست شده خود اجرا می کند. هر ورودی با دقت کافی مورد بررسی قرار می گیرد و فقط ارزهایی در دسترس کاربران این صرافی قرار می گیرند که تمام معیارهای تعیین شده را برآورده کنند. در همین حال ، کاربران همیشه می توانند نظرات و پیشنهادات خود را در مورد ویژگی ها یا توکن های جدید به تیم پشتیبانی فمکس ارائه دهند.

ورود دوباره ریپل ..

فمکس یکی از صرافی هایی بود که معاملات (XRP  ) را متوقف کرده بود و این رمزارز محبوب را از لیست خود خارج نموده بود. از آن زمان، بازار  XRP  به حالت عادی برگشته است و این واقعیت به نوبه خود، در تصمیم برای برقراری مجدد معاملات اسپات و قراردادهای XRP در صرافی فمکس تأثیر گذار بوده است. اکنون کاربران می توانند به معاملات اسپات   XRP/USDT    و همچنین قرارداد خطی   XRP/USD   با حداکثر اهرم 20 دسترسی داشته باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .