روند روبه رشد دو ارز در روز سقوط بازار

Solana (SOL) and Enzyme (MLN) rally while the wider market remains flat

0

روند رو به رشد ارزهای ( سولانا  و  آنزیم ) در روز سقوط بازار

اصلاحات قابل توجهی که در طول ماه می  در کل بازار رمزارزها مشاهده شد ، زیان های گسترده ای را برای اکثر فعالان این حوزه به همراه داشت.  این اتفاق حتی به نابودی چندین پروژه نیز انجامید زیرا دارندگان این توکن ها به واسطه ترس به وجود آمده ،  دارایی های خود را به هر قیمتی فروختند .

اگرچه این دوره ها برای خارج شدن ضعیف ترها   از گردونه بازار و حذف پروژه های غیرضروری مفید هستند ، اما در عین حال ، به پروژه های قدرتمند نیز این فرصت را می دهند تا با نشان دادن تمایز خود نسبت به سایرین ، توجه سرمایه گذاران مشتاقی که به دنبال یک پناهگاه امن هستند را به خود جلب کنند.

دو پروژه ای که در این مدت نسبت به بخش اعظمی از بازار عملکرد بهتری داشته و کمتر از  20٪  از بالاترین سطوح خود فاصله گرفته اند ، سولانا ( SOL ) و آنزیم ( MLN ) هستند.

در بین  200 کوین برتر بازار ،  آنزیم ( Enzyme ) توانست بعد از فشار فروش گسترده ای که متحمل شد به خوبی احیا شود ، به طوریکه از کف قیمت  75.50  دلار چهارم ژوئن  ( 14 خرداد ) با 150  درصد رشد ، روز هفتم ژوئن (17   خرداد ) به  185  دلار رسید و حجم معاملات 24 ساعته آن از مرز 45 میلیون دلار گذشت.

در حالی که از روز 4 ژوئن  (14  خرداد ) افزایش قیمت قابل توجهی را در این ارز شاهد بودیم ولی هیچ تحول و پیشرفت عمده ای در این پروتکل رخ نداد ، اما به نظر می رسد پس از اعلام لیست شدن  MLN  در کوین بیس پرو  در روز 8 ژوئن (18  خرداد ) مومنتوم حرکت این ارز بیشتر شده است و نشان می دهد کوین بیس همچنان از پتانسیل پامپ قیمت قابل ملاحظه ای برخوردار است.

رمزارز دوم که پس از سقوط ماه می به سرعت به روند صعود خود برگشت ، سولانا ( SOL ) است  ، یک پروتکل اثبات سهام که از قابلیت پردازش  65500  تراکنش در ثانیه    ( TPS )  برخوردار است.

افزایش مومنتوم این پروژه نیز از 2 ژوئن  (12 خرداد ) و پس از اعلام لانچ شدن پلتفرم    Metaplex NFT   آغاز شد . این پلتفرم ” یک رویکرد کاملاً جدید نسبت به توکن های غیرمثلی ( NFT )  و فروشندگان آنها در بلاکچین سولانا ”  ارائه می دهد.

پس از این اطلاعیه ، یک سری پروژه های دیگر نیز در بلاکچین سولانا راه اندازی شدند ، از جمله پلتفرم وام دهی الگوریتمی     غیرمتمرکز Solend و صرافی غیرمتمرکز مشتقات  Moet Finance این اخبار نیز به نوبه خود به رشد هر چه بیشتر این ارز کمک کرده اند . در زمان نگارش این مطلب، سولانا با 7.90 درصد کاهش در تایم فریم  24 ساعته ، با قیمت 35.61  دلار در حال ترید شدن است .

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .