آیا اتریوم میتواند به ذخیره برتر تبدیل شود

Ethereum's popularity could see ETH become dominant store of value

0

آیا اتریوم میتواند به ذخیره کننده ارزش برتر تبدیل شود ؟

 

به نقل از گلدمن ساکس : محبوبیت اتریوم سبب تبدیل شدن آن به ذخیره کننده برتر خواهد شد .

گلدمن ساکس  ( Goldman Sachs )   می گوید محبوبیت قراردادهای هوشمند Ethereum   به این معنی است که می تواند جای بیت کوین به عنوان رمزارز شماره یک از نظر ارزش بازار را بگیرد.

گلدمن ساکس روز سه شنبه در یادداشتی به مشتریان گفت که بلاکچینی با بالاترین پتانسیل استفاده واقعی  Ethereum  است ، که نشان می دهد  ETH  خود را می تواند تبدیل به ذخیره کننده ارزش دیجیتالی برتر کند .

براساس گزارشی از   Business Insider،

به این ترتیب ، گلدمن پیش بینی می کند که کل ارزش بازار   (ETH )   می تواند در سال های آینده از کل ارزش بازار بیت کوین ( BTC )     سبقت گیرد

اتریوم  در حال حاضر مانند رمزارزی با بالاترین پتانسیل استفاده واقعی به نظر می رسد چرا که   Ethereum، پلتفرمی که ارز دیجیتال بومی آن است ، محبوب ترین پلتفرم توسعه برای اجرای قراردادهای هوشمند است.

قراردادهای هوشمند با فناوری که پیشرفت پروتکلهای دیفای

(  DeFi   )  و برنامه های غیرمتمرکز کریپتویی را تسهیل کرده است، شامل تغییر طراحی نرم افزاری و اجرای قراردادهای دیجیتال است.

تحلیلگران اشاره کردند که مزیت پیشرو بودن بیت کوین به آن برتری قوی تری داده است، با این حال این باور وجود دارد که فاقد برخی موارد استفاده اتریوم است و در سرعت تراکنش تاخیر دارد. بیت کوین در نتیجه تمرکز خود بر پول معتبر بودن و امنیت شبکه ، هنوز همان سطح از قابلیتهای  Ethereum   را ارائه نمی دهد.

 

Ethereum  به عنوان یک شبکه جوان تر نیز توانسته است با سرعتی بیشتر از بیت کوین رشد کند . در حالی که بیت کوین در سال گذشته  261  درصد رشد داشته است، ETH   در همان دوره 856  درصد افزایش داشته است.

با وجود عبور   Ethereum   از  Bitcoin  ، تحلیلگران همچنین استدلال می کنند طلا یک ذخیره کننده ارزش برتر نسبت به دارایی های دیجیتال است ، آنها طلا را به عنوان یک پوشش دفاعی در برابر تورم و کریپتو را به عنوان یک پوشش پرخطر در برابر تورم معرفی میکنند.

بانک ها تنها کسانی نیستند که متوجه شده اند  Ethereum   از بیت کوین به صورت قابل توجهی سبقت می گیرد .  بنیانگذار و مدیر عامل   Celsius Network  که یک شرکت سپرده گذاری و وام دهی کریپتو با  ۱۷ میلیارد دلار دارایی دیجیتال تحت مدیریت است، روز دوشنبه به کیتکو نیوز  ( Kitco News )    گفت که در حال حاضر از نظر موجودی در میان کاربران این پلتفرم اتر از بیت کوین عبور کرده و معتقد است که این کار را در ابعادی گسترده تر در سال  2022 (  1401  )   یا   2023  (  1402  )    انجام خواهد داد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .